ubuntu-calculator-app - en to pt_BR translation catalogue (9 entries)

en: Calculator
pt_BR: Calculadora

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
pt_BR: matemática;adição;subtração;multiplicação;divisão;

en: NaN
pt_BR: Não é um número (NaN)

en: Cancel
pt_BR: Cancelar

en: Select All
pt_BR: Selecionar tudo

en: Select None
pt_BR: Não selecionar

en: Copy
pt_BR: Copiar

en: Delete
pt_BR: Excluir

en: Edit
pt_BR: Editar
