ubuntu-calculator-app - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Calculator
sk: Kalkulačka

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
sk: matematika;sčítanie;odčítanie;násobenie;delenie;

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select None
sk: Zrušiť výber

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Delete
sk: Vymazať

en: Edit
sk: Upraviť

note: TRANSLATORS Modulo operation: Finds the remainder after division of one number by another
en: mod
sk: modulo
