ubuntu-calculator-app - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Calculator
sl: Računalo

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
sl: matematika;seštevanje;odštevanje;množenje;deljenje;

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select None
sl: Odznači vse

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

note: TRANSLATORS Natural logarithm symbol (logarithm to the base e)
en: log
sl: dnevnik
