ubuntu-calculator-app - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Calculator
sr: Калкулатор

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
sr: математика;сабирање;одузимање;множење;дељење;

en: NaN
sr: НиБ

en: Cancel
sr: Откажи

en: Select All
sr: Изабери све

en: Select None
sr: Поништи избор

en: Copy
sr: Копирај

en: Delete
sr: Обриши

en: Edit
sr: Уреди
