ubuntu-calculator-app - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
sv: Kalkylator

en: A calculator for Lomiri.
sv: En kalkylator för Lomiri.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
sv: matematik;addition;subtraktion;multiplikation;division;

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Select All
sv: Välj alla

en: Select None
sv: Avmarkera allt

en: Copy
sv: Kopiera

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Edit Result
sv: Redigera resultat

en: Functions
sv: Funktioner
