ubuntu-calculator-app - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
es: Calculadora

en: A calculator for Lomiri.
es: Una calculadora para Lomiri.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
es: matemáticas;suma;resta;multiplicación;división;

en: Cancel
es: Cancelar

en: Select All
es: Seleccionar todo

en: Select None
es: No seleccionar nada

en: Copy
es: Copiar

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Edit Result
es: Editar el Resultado

en: Functions
es: Funciones
