ubuntu-calculator-app - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Calculator
ja: 電卓

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
ja: math;addition;subtraction;multiplication;division;計算;電卓;足し算;引き算;かけ算;わり算;

en: NaN
ja: 無効な値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Select All
ja: すべて選択

en: Select None
ja: 選択解除

en: Copy
ja: コピー

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集
