ubuntu-calculator-app - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Calculator
hr: Kalkulator

en: A calculator for Lomiri.
hr: Kalkulator za Lomiri.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
hr: matematika;zbrajanje;oduzimanje;množenje;dijeljenje;

en: NaN
hr: Nije broj

en: Cancel
hr: Odustani

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select None
hr: Poništi izbor

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Delete
hr: Obriši

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Result
hr: Uredi rezultat

en: Functions
hr: Funkcije
