ubuntu-calculator-app - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
ms: Kalkulator

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
ms: matematik;tambah;tolak;darab;bahagi;

en: Cancel
ms: Batal

en: Select All
ms: Pilih Semua

en: Select None
ms: Pilih Tiada

en: Copy
ms: Salin

en: Delete
ms: Padam

en: Edit
ms: Sunting
