ubuntu-calculator-app - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Calculator
sr: Kalkulator

en: A calculator for Lomiri.
sr: Kalkulator za lomiri..

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
sr: Matematika;Sabiranje;Oduzimanje;Množenje;Deljenje;

en: NaN
sr: NiB

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Select All
sr: Izaberi sve

en: Select None
sr: Izaberi ništa

en: Copy
sr: Kopiraj

en: Delete
sr: Obriši

en: Edit
sr: Uredi

en: Edit Result
sr: Uredite rezultat

en: Functions
sr: Funkcije
