ubuntu-calculator-app - en to aa translation catalogue (9 entries)

en: Calculator
aa: Cisaabeyná

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
aa: cisab;ossa;kalti;agra;kura;

en: Cancel
aa: Bayis

en: Select All
aa: Inkih meex

en: Select None
aa: Meextem mattu

en: Copy
aa: Korraaqis

en: Delete
aa: Dug

en: Edit
aa: Faku

note: TRANSLATORS Natural logarithm symbol (logarithm to the base e)
en: log
aa: langi
