ubuntu-calendar-app - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Back
vi: Quay lại

en: Cancel
vi: Huỷ bỏ

en: Today
vi: Hôm nay

en: Delete
vi: Xóa bỏ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Edit
vi: Chỉnh sửa

en: Never
vi: Không bao giờ

en: New Event
vi: Sự kiện Mới

en: Save
vi: Lưu

en: OK
vi: Chấp nhận

en: %1 hour | %1 hours
vi[0]: %1 giờ

en: %1 minute | %1 minutes
vi[0]: %1 phút

en: Custom
vi: Tuỳ chỉnh
