camera-app - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Camera
az: Kamera

en: Camera application
az: Kamera tәtbiqetmәsi

en: Delete media?
az: Media silinsin?

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: İmtina

en: No media available.
az: Mövcud media yoxdu.

en: Photo Roll
az: Şәkil Çevirmә

en: Share
az: Paylaş

en: Flash
az: İşıq

en: Light;Dark
az: Açıq;Tünd

en: Flip Camera
az: Kameranı Çevir

en: Front Facing;Back Facing
az: Ön Kamera;Arxa Kamera

en: Shutter
az: Obyektivin sürgüsü

en: Take a Photo;Snap;Record
az: Şəkil Şək;Qap;Yaz

en: Mode
az: Rejim

en: Stills;Video
az: Kadrlar;Video

en: White Balance
az: Ağ Balansı

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
az: İşıqlandırma şərti;Gündüz;Buludlu;Qapalı yer

en: <b>%1</b> photos taken today
az: Bu gün <b>%1</b> şәkil çәkilib

en: No photos taken today
az: Bu gün şәkil çәkilmәyib

en: <b>%1</b> videos recorded today
az: Bu gün <b>%1</b> video çәkilib

en: No videos recorded today
az: Bu gün video çәkilmәyib
