camera-app - en to be translation catalogue (96 entries)

en: Camera
be: Камера

en: Camera application
be: Фотакамера

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
be: Фота;Відэа;Захоп;Здымка;Здымак;Запіс

en: Settings
be: Налады

en: About
be: Звесткі

en: Add date stamp on captured images
be: Дадаваць на выявы час фатаграфавання

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Format
be: Фарматаваць

en: Date formatting keywords
be: Ключавыя словы фарматавання даты

en: the day as number without a leading zero (1 to 31)
be: дзень без нуля (ад 1 да 31)

en: the day as number with a leading zero (01 to 31)
be: дзень з нулём (ад 01 да 31)

en: the abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun').
be: скарочаныя назвы дзён тыдня.

en: the long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').
be: поўныя назвы дзён тыдня.

en: the month as number without a leading zero (1 to 12)
be: месяц без нуля (ад 1 да 12)

en: the month as number with a leading zero (01 to 12)
be: месяц з нулём (ад 01 да 12)

en: the abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec').
be: скарочаныя назвы месяцаў.

en: the long localized month name (e.g. 'January' to 'December').
be: поўныя назвы месяцаў.

en: the year as two digit number (00 to 99)
be: год дзвюма лічбамі (ад 00 да 99)

en: the year as four digit number. If the year is negative, a minus sign is prepended in addition.
be: год чатырма лічбамі. Калі год адмоўны, у пачатку дадаецца мінус.

en: the hour without a leading zero (0 to 23 or 1 to 12 if AM/PM display)
be: гадзіны без нуля (ад 0 да 23; ад 1 да 12 )

en: the hour with a leading zero (00 to 23 or 01 to 12 if AM/PM display)
be: гадзіны з нулём (ад 00 да 23; ад 01 да 12)

en: the hour without a leading zero (0 to 23, even with AM/PM display)
be: гадзіны без нуля (ад 0 да 23, нават з адзнакай "да поўдня; пасля поўдня")

en: the hour with a leading zero (00 to 23, even with AM/PM display)
be: гадзіны з нулём (ад 00 да 23, нават з адзнакай "да поўдня; пасля поўдня")

en: the minute without a leading zero (0 to 59)
be: хвіліны без нуля (ад 0 да 59)

en: the minute with a leading zero (00 to 59)
be: хвіліны з нулём (ад 00 да 59)

en: the second without a leading zero (0 to 59)
be: секунды без нуля (ад 0 да 59)

en: the second with a leading zero (00 to 59)
be: секунды з нулём (ад 00 да 59)

en: the milliseconds without leading zeroes (0 to 999)
be: мілісекунды без нуля (ад 0 да 999)

en: the milliseconds with leading zeroes (000 to 999)
be: мілісекунды з нулём (ад 000 да 999)

en: use AM/PM display. AP will be replaced by either 'AM' or 'PM'.
be: паказваць адзнаку "да поўдня; пасля поўдня".

en: use am/pm display. ap will be replaced by either 'am' or 'pm'.
be: паказваць адзнаку "да поўдня; пасля поўдня".

en: the timezone (for example 'CEST')
be: часавы пояс (напрыклад, "CEST")

en: Add to Format
be: Дадаць у фармат

note: TRANSLATORS: this refers to the color of date stamp added to captured images
en: Color
be: Колер

note: TRANSLATORS: this refers to the alignment of date stamp within captured images (bottom left, top right,etc..)
en: Alignment
be: Выраўноўванне

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Opacity
be: Непразрыстасць

en: Delete media?
be: Выдаліць змесціва?

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Скасаваць

en: No media available.
be: Няма медыяфайлаў.

en: Scanning for content...
be: Сканаванне...

en: Select
be: Абраць

en: Edit Photo
be: Рэдагаваць фота

en: Photo Roll
be: Фотастужка

en: Get the source
be: Атрымаць зыходны код

en: Report issues
be: Паведаміць пра праблему

en: Help translate
be: Дапамагчы з перакладам

en: Width : %1
be: Шырыня : %1

en: Height : %1
be: Вышыня : %1

en: Media Information
be: Звесткі

en: Name : %1
be: Назва : %1

en: Type : %1
be: Тып : %1

en: No space left on device, free up space to continue.
be: Не стае вольнага месца; вызваліце месца, каб працягнуць.

en: Swipe left for photo roll
be: Правядзіце ўлева, каб перайсці да фотастужкі

en: Share
be: Падзяліцца

en: Image Info
be: Звесткі пра выяву

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Back to Photo roll
be: Вярнуцца да фота

en: Unable to share
be: Не атрымалася падзяліцца

en: Unable to share photos and videos at the same time
be: Немагчыма адначасова падзяліцца фота і відэа

en: Ok
be: Добра

en: On
be: Укл

en: Off
be: Выкл

en: Auto
be: Аўта

en: 5 seconds
be: 5 секунд

en: 15 seconds
be: 15 секунд

en: Fine Quality
be: Высокая якасць

en: High Quality
be: Высокая якасць

en: Normal Quality
be: Звычайная якасць

en: Basic Quality
be: Нізкая якасць

en: Save to SD Card
be: Захаваць на SD-картку

en: Save internally
be: Захаваць на прыладзе

en: Vibrate
be: Вібраваць

en: Low storage space
be: Не стае вольнага месца

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
be: Сканчаецца вольнае месца. Каб пазбегнуць памылак, вызваліцца месца.

en: External storage not writeable
be: Нельга запісваць на вонкавае сховішча

en: It does not seem possible to write to your external storage media. Trying to eject and insert it again might solve the issue, or you might need to format it.
be: Немагчыма выканаць запіс на вонкавае сховішча. Паспрабуйце выняць яго і зноў уставіць. Магчыма, давядзецца адфарматаваць носьбіт.

en: Cannot access camera
be: Няма доступу да камеры

en: Camera app doesn't have permission to access the camera hardware or another error occurred.
    
    If granting permission does not resolve this problem, reboot your device.
be: Праграма камеры не можа атрымаць доступ да самой камеры, альбо адбылася іншая памылка.
    
    Паспрабуйце даць праграме дазвол на доступ. Калі праблема не вырашылася, перазапусціце прыладу.

en: Edit Permissions
be: Змяніць правы доступу

en: Capture failed
be: Не атрымалася сфатаграфаваць

en: Replacing your external media, formatting it, or restarting the device might fix the problem.
be: Мажліва, праблему атрымаецца вырашыць заменай носьбіта, яго фарматаваннем ці перазапускам прылады.

en: Restarting your device might fix the problem.
be: Мажліва, праблему атрымаецца вырашыць перазапускам прылады.

en: Flash
be: Выбліск

en: Light;Dark
be: Дзень;Ноч

en: Flip Camera
be: Павярнуць камеру

en: Front Facing;Back Facing
be: Пярэдняя камера;Задняя камера

en: Shutter
be: Засаўка

en: Take a Photo;Snap;Record
be: Зрабіць фота;Імгненны здымак;Запіс

en: Mode
be: Рэжым

en: Stills;Video
be: Фота;Відэа

en: White Balance
be: Баланс белага

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
be: Умовы асвятлення;Ясна;Пахмурна;Памяшканне

en: <b>%1</b> photos taken today
be: <b>%1</b> фотаздымкаў за сёння

en: No photos taken today
be: Сёння не было фотаздымкаў

en: <b>%1</b> videos recorded today
be: <b>%1</b> відэазапісаў за сёння

en: No videos recorded today
be: Сёння не было відэазапісаў
