camera-app - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Camera
bg: Камера

en: Camera application
bg: Приложение за камерата

en: Flash
bg: Светкавица

en: Light;Dark
bg: Светло;Тъмно

en: Flip Camera
bg: Завърти камерата

en: Front Facing;Back Facing
bg: Преден изглед; Заден изглед

en: Shutter
bg: Капак

en: Take a Photo;Snap;Record
bg: Направи Снимка;Моментна снимка; Запис

en: Mode
bg: Режим

en: Stills;Video
bg: Снимки;Видео

en: White Balance
bg: Баланс на бялото

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
bg: Състояние на осветяване;Ден;Облачно;Вътре
