camera-app - en to br translation catalogue (43 entries)

en: Camera
br: Kamera

en: Camera application
br: Arload kamera

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
br: Luc'hskeudennoù;Videoioù;Skeudenn tapet;Kliched;Luc'hskeudenn brim;Enrollañ

en: Delete media?
br: Diverkañ ar media ?

en: Delete
br: Diverkañ

en: Cancel
br: Nullañ

en: No media available.
br: N'eus media ebet da gaout

en: Scanning for content...
br: O skanniñ an endalc'had...

en: Select
br: Diuzañ

en: Edit Photo
br: Aozañ al luc'hskeudenn

en: Photo Roll
br: Koc'hennad luc'hskeudennoù

en: No space left on device, free up space to continue.
br: Ne chom ket plas ken er benveg, grit plas evit kenderc'hel.

en: Swipe left for photo roll
br: riklañ a-gleiz da lakaat ar skeudennoù da zibunañ

en: Share
br: Rannañ

en: Edit
br: Aozañ

en: On
br: Enaouet

en: Off
br: Lazhet

en: Auto
br: Emgefreek

en: 5 seconds
br: 5 eilenn

en: 15 seconds
br: 15 eilenn

en: Fine Quality
br: Kalite uhel

en: Normal Quality
br: Kalite ordinal

en: Basic Quality
br: Kalite izel

en: Save to SD Card
br: Enrollañ war ar gartenn SD

en: Save internally
br: Enrollañ e-barzh ar benveg

en: Low storage space
br: Nebeut a blas stokañ

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
br: Ne chom ket kalz a blas stokañ ken. Evit kenderc'hel diastal, grit plas evit ar stokañ bremañ.

en: Cannot access camera
br: Ne c'haller ket mont d'ar c'hamera

en: Edit Permissions
br: Aozañ an aotreoù

en: Flash
br: Luc'heder

en: Light;Dark
br: Sklaer;Teñval

en: Flip Camera
br: Treiñ ar c'hamera

en: Front Facing;Back Facing
br: Ferenn diaraok;Ferenn diadreñv

en: Shutter
br: Stanker

en: Take a Photo;Snap;Record
br: Tennañ ur poltred;Dleizhennañ;Enrollañ

en: Mode
br: Mod

en: Stills;Video
br: Skeudennoù difiñv;Video

en: White Balance
br: Mentel ar gwenn

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
br: Doare ar gouloù;Deiz;Koumoulek;Diabarzh

en: <b>%1</b> photos taken today
br: <b>%1</b> a boltredoù tennet hiziv

en: No photos taken today
br: Poltred ebet tennet hiziv

en: <b>%1</b> videos recorded today
br: <b>%1</b> a videoioù enrollet hiziv

en: No videos recorded today
br: Video ebet enrollet hiziv
