camera-app - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Camera
eu: Kamera

en: Camera application
eu: Kamera-aplikazioa

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
eu: Argazkiak;Bideoak;Kaptura;Atera;Grabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: About
eu: Honi buruz

note: TRANSLATORS: this refers to the color of date stamp added to captured images
en: Color
eu: Kolorez

en: Delete media?
eu: Euskarria ezabatu?

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: No media available.
eu: Ez dago euskarririk eskuragarri.

en: Scanning for content...
eu: Eduki bila eskaneatzen...

en: Select
eu: Hautatu

en: Edit Photo
eu: Editatu argazkia

en: Photo Roll
eu: Argazki-filma

en: Get the source
eu: Iturburu kodea eskuratu

en: Report issues
eu: Arazoen berri eman

en: Help translate
eu: Itzultzen lagundu

en: No space left on device, free up space to continue.
eu: Ez dago lekurik gailuan, egin lekua jarraitzeko.

en: Swipe left for photo roll
eu: Pasatu hatza ezkerrerantz argazki-filma ikusteko

en: Share
eu: Partekatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Unable to share
eu: Ezinezkoa partekatzea

en: Unable to share photos and videos at the same time
eu: Ezinezkoa argazkiak eta bideoak aldi berean partekatzea

en: Ok
eu: Ados

en: On
eu: Gaituta

en: Off
eu: Desgaituta

en: Auto
eu: Automatikoa

en: 5 seconds
eu: 5 segundo

en: 15 seconds
eu: 15 segundo

en: Fine Quality
eu: Kalitate altua

en: Normal Quality
eu: Kalitate arrunta

en: Basic Quality
eu: Oinarrizko kalitatea

en: Save to SD Card
eu: Gorde SD txartelera

en: Save internally
eu: Gorde barnean

en: Low storage space
eu: Biltegiratzeko leku gutxi

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
eu: Biltegiratzeko leku gabe gelditzen ari zara. Etenik gabe jarraitzeko, egin biltegiratzeko lekua orain.

en: Flash
eu: Flasha

en: Light;Dark
eu: Argia;Iluna

en: Flip Camera
eu: Irauli kamera

en: Front Facing;Back Facing
eu: Aurrera begira;Atzera begira

en: Shutter
eu: Obturadorea

en: Take a Photo;Snap;Record
eu: Atera argazkia;Kapturatu;Grabatu

en: Mode
eu: Modua

en: Stills;Video
eu: Finkoak;Bideoa

en: White Balance
eu: Zuri-balantzea

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
eu: Argiztapenaren egoera;Egunez;Lainotuta;Barruan

en: <b>%1</b> photos taken today
eu: <b>%1</b> argazki atera dira gaur

en: No photos taken today
eu: Gaur ez da argazkirik atera

en: <b>%1</b> videos recorded today
eu: <b>%1</b> bideo grabatu dira gaur

en: No videos recorded today
eu: Gaur ez da bideorik grabatu
