camera-app - en to fa translation catalogue (97 entries)

en: Camera
fa: دوربین

en: Camera application
fa: برنامه‌ی دوربین

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
fa: عکس‌ها;ویدیوها;ضبط;ثبت;عکّاسی;فیلم‌برداری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: About
fa: درباره

en: Add date stamp on captured images
fa: تمبر تاریخ را بر روی تصاویر ضبط شده اضافه کنید

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Format
fa: قالب بندی

en: Date formatting keywords
fa: کلمات کلیدی قالب بندی تاریخ

en: the day as number without a leading zero (1 to 31)
fa: روز به عنوان شماره بدون صفر پیشرو (1 تا 31)

en: the day as number with a leading zero (01 to 31)
fa: روز به عنوان عدد صفر پیشرو (01 تا 31)

en: the abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun').
fa: نام مختصر روز محلی (به عنوان مثال "دوشنبه" تا "یکشنبه").

en: the long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').
fa: نام روز محلی طولانی (به عنوان مثال "دوشنبه" تا "یکشنبه").

en: the month as number without a leading zero (1 to 12)
fa: ماه به عنوان شماره بدون صفر پیشرو (1 تا 12)

en: the month as number with a leading zero (01 to 12)
fa: ماه به عنوان شماره با صفر پیشرو (1 تا 12)

en: the abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec').
fa: نام مختصر ماه محلی (به عنوان مثال "ژانویه" تا "دسامبر").

en: the long localized month name (e.g. 'January' to 'December').
fa: نام ماه محلی طولانی (به عنوان مثال "ژانویه" تا "دسامبر").

en: the year as two digit number (00 to 99)
fa: سال به عنوان شماره دو رقمی (00 تا 99)

en: the year as four digit number. If the year is negative, a minus sign is prepended in addition.
fa: سال به عنوان شماره چهار رقمی. اگر سال منفی باشد ، علائم منفی علاوه بر آن اضافه می شود.

en: the hour without a leading zero (0 to 23 or 1 to 12 if AM/PM display)
fa: ساعت بدون صفر پیشرو (0 تا 23 یا 1 تا 12 در صورت نمایش AM / PM)

en: the hour with a leading zero (00 to 23 or 01 to 12 if AM/PM display)
fa: ساعت با صفر پیشرو (د 00 تا 23 یا 01 تا 12 در صورت نمایش AM/PM)

en: the hour without a leading zero (0 to 23, even with AM/PM display)
fa: ساعت بدون صفر پیشرو (0 تا 23 ، حتی با نمایش AM / PM)

en: the hour with a leading zero (00 to 23, even with AM/PM display)
fa: ساعت با صفر پیشرو (00 تا 23 ، حتی با نمایش AM / PM)

en: the minute without a leading zero (0 to 59)
fa: دقیقه بدون صفر پیشرو (0 تا 59)

en: the minute with a leading zero (00 to 59)
fa: دقیقه با صفر پیشرو (00 تا 59)

en: the second without a leading zero (0 to 59)
fa: ثانیه بدون صفر پیشرو (0 تا 59)

en: the second with a leading zero (00 to 59)
fa: ثانیه با صفر پیشرو (00 تا 59)

en: the milliseconds without leading zeroes (0 to 999)
fa: میلی ثانیه بدون صفرهای پیشرو (0 تا 999)

en: the milliseconds with leading zeroes (000 to 999)
fa: میلی ثانیه با صفرهای پیشرو (000 تا 999)

en: use AM/PM display. AP will be replaced by either 'AM' or 'PM'.
fa: از نمایشگر AM / PM استفاده کنید. AP با «AM» یا «PM» جایگزین خواهد شد.

en: use am/pm display. ap will be replaced by either 'am' or 'pm'.
fa: از نمایشگر am / pm استفاده کنید. ap با "am" یا "pm" جایگزین خواهد شد.

en: the timezone (for example 'CEST')
fa: منطقه زمانی (به عنوان مثال "CEST")

en: Add to Format
fa: به قالب اضافه کنید

note: TRANSLATORS: this refers to the color of date stamp added to captured images
en: Color
fa: رنگ

note: TRANSLATORS: this refers to the alignment of date stamp within captured images (bottom left, top right,etc..)
en: Alignment
fa: هم ترازی

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Opacity
fa: سطح کدورت

en: Delete media?
fa: حذف رسانه؟

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: No media available.
fa: هیچ رسانه‌ای موجود نیست.

en: Scanning for content...
fa: در حال پویش برای محتوا…

en: Select
fa: گزینش

en: Edit Photo
fa: ویرایش عکس

en: Photo Roll
fa: چرخش عکس

en: Get the source
fa: بدست آوردن منبع

en: Report issues
fa: گزارش مشکلات

en: Help translate
fa: کمک به ترجمه

en: Width : %1
fa: عرض : %1

en: Height : %1
fa: ارتفاع : %1

en: Media Information
fa: اطلاعات رسانه ای

en: Name : %1
fa: نام : %1

en: Type : %1
fa: نوع : %1

en: No space left on device, free up space to continue.
fa: هیچ فضایی روی دستگاه نمانده است. برای ادامه مقداری فضا خالی کنید.

en: Swipe left for photo roll
fa: برای طومار عکس به چپ بکشید

en: Share
fa: به‌اشتراک گذاری

en: Image Info
fa: اطلاعات تصویر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Back to Photo roll
fa: بازگشت به رول عکس

en: Unable to share
fa: اشتراک گذاری امکان پذیر نیست

en: Unable to share photos and videos at the same time
fa: به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم ها به طور همزمان امکان پذیر نیست

en: Ok
fa: قبول

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Auto
fa: خودکار

en: 5 seconds
fa: ۵ ثانیه

en: 15 seconds
fa: ۱۵ ثانیه

en: Fine Quality
fa: کیفیت خوب

en: High Quality
fa: کیفیت بالا

en: Normal Quality
fa: کیفیت عادی

en: Basic Quality
fa: کیفیت پایه

note: TRANSLATORS: this will be displayed on an small button so for it to fit it should be less then 3 characters long.
en: SD
fa: اس‌دی

en: Save to SD Card
fa: دخیره در کارت اس‌دی

en: Save internally
fa: دخیره‌ی داخلی

en: Vibrate
fa: لرزش

en: Low storage space
fa: فضای ذخیره‌ی کم

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
fa: فضای ذخیره‌ی شما پر شده است. برای ادامه دادن بدون وقفه، هم‌اکنون مقداری فضا خالی کنید.

en: External storage not writeable
fa: ذخیره سازی خارجی قابل نوشتن نیست

en: It does not seem possible to write to your external storage media. Trying to eject and insert it again might solve the issue, or you might need to format it.
fa: بنظر نمی رسد که بتوانید در رسانه های ذخیره سازی خارجی خود بنویسید. تلاش برای بیرون کشیدن و درج دوباره آن ممکن است مسئله را برطرف کند ، یا ممکن است نیاز به قالب بندی آن داشته باشید.

en: Cannot access camera
fa: نمی‌توان به دوربین دسترسی داشت

en: Camera app doesn't have permission to access the camera hardware or another error occurred.
    
    If granting permission does not resolve this problem, reboot your device.
fa: برنامه دوربین اجازهٔ دسترسی به سخت‌افزار دوربین را نداشته یا خطایی دیگر رخ داده است.
    
    
    اگر اعطای دسترسی این مشکل را حل نکرد، تلفنتان را راه‌انداری دوباره کنید.

en: Edit Permissions
fa: ویرایش مجوّزها

en: Capture failed
fa: ضبط انجام نشد

en: Replacing your external media, formatting it, or restarting the device might fix the problem.
fa: جایگزینی رسانه خارجی ، قالب بندی آن یا راه اندازی مجدد دستگاه ممکن است مشکل را برطرف کند.

en: Restarting your device might fix the problem.
fa: راه اندازی مجدد دستگاه ممکن است این مشکل را برطرف کند.

en: Flash
fa: فلاش

en: Light;Dark
fa: روشن;تیره

en: Flip Camera
fa: برعکس‌کردن دوربین

en: Front Facing;Back Facing
fa: رو به جلو;رو به پشت

en: Shutter
fa: شاتر

en: Take a Photo;Snap;Record
fa: گرفتن عکس;گرفتن;ضبط

en: Mode
fa: حالت‌

en: Stills;Video
fa: ثابت‌ها;ویدیو

en: White Balance
fa: توازن نور سفید

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
fa: شرایط نوری;روز;ابری;داخلی

en: <b>%1</b> photos taken today
fa: امروز <b>%1</b> عکس گرفته شد

en: No photos taken today
fa: امروز هیچ عکسی گرفته نشد

en: <b>%1</b> videos recorded today
fa: امروز <b>%1</b> ویدیو ضبط شد

en: No videos recorded today
fa: امروز هیچ ویدیویی ضبط نشد
