camera-app - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Camera
hr: Fotoaparat

en: Camera application
hr: Aplikacija fotoaparat

en: Delete
hr: Obriši

en: Cancel
hr: Odustani

en: Share
hr: Podijeli

en: Edit
hr: Uredi

en: Flash
hr: Blic

en: Light;Dark
hr: Svijetlo;Mračno

en: Flip Camera
hr: Zamijeni kameru

en: Front Facing;Back Facing
hr: Prednja;Stražnja

en: Shutter
hr: Okidač

en: Take a Photo;Snap;Record
hr: Snimi fotografiju;Okini;Snimi

en: Mode
hr: Način

en: Stills;Video
hr: Stilovi;Video

en: White Balance
hr: Balans bijele boje

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
hr: Stanje osvjetljenja;Dan;Oblačno;Unutarnji prostor
