camera-app - en to hy translation catalogue (62 entries)

en: Camera
hy: Տեսախցիկ

en: Camera application
hy: Տեսախցիկի հավելված

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

en: About
hy: Հավելվածի մասին

en: Add date stamp on captured images
hy: Ավելացնել ժամադրոշմ նկարների վրա

en: Date formatting keywords
hy: Ժամադրոշմի ձևաչափման հիմնաբառեր

en: the day as number without a leading zero (1 to 31)
hy: անսաթիվը առանց սկզբի 0-ի (1-ից 31)

en: the day as number with a leading zero (01 to 31)
hy: ամսաթիվը սկզբի 0-ով (01-ից 31)

en: the abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun').
hy: կրճատած շաբաթվա օր (օրինակ "Երկ"-ից "Ուրբ")։

en: the long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').
hy: շաբաթվա օր (օրինակ «Երկուշաբթի»-ից «Կիրակի»)։

en: the month as number without a leading zero (1 to 12)
hy: ամիսը առանց 0-ի (1-ից 12)

en: the month as number with a leading zero (01 to 12)
hy: ամիսը 0-ով (01-ից 12)

en: the abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec').
hy: ամսվա կրճատ անվանումը (օրինակ՝ "Հնվ"-ից "Դեկ"):

en: the long localized month name (e.g. 'January' to 'December').
hy: ամսվա անվանումը (օրինակ՝ «Հունվար»-ից «Փետրվար»)։

en: the year as two digit number (00 to 99)
hy: տարեթիվը կրճատ (00-ից 99)

en: the year as four digit number. If the year is negative, a minus sign is prepended in addition.
hy: տարեթիվ։ Եթե տարին բացասական է, սկզմում ավելանում է մինուս նշանը։

en: the hour without a leading zero (0 to 23 or 1 to 12 if AM/PM display)
hy: ժամ առանց սկզբի զրոյի (0-ից 23 կամ 1-ից 12 եթե AM/PM-ով է ժամանակը ներկայացված)

en: the hour with a leading zero (00 to 23 or 01 to 12 if AM/PM display)
hy: ժամ սկզբի զրոյով (00-ից 23 կամ 01-ից 12 եթե AM/PM-ով է ժամանակը ներկայացված)

en: the hour without a leading zero (0 to 23, even with AM/PM display)
hy: ժամը առանց սկզբի 0-ով (0-ից 23, նույնիսկ երբժամը ներկայացված է AM/PM-ով)

note: TRANSLATORS: this refers to the color of date stamp added to captured images
en: Color
hy: Գույն

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Opacity
hy: Անթափանցիկություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Select
hy: Ընտրել

en: Edit Photo
hy: Խմբագրել Նկարը

en: Get the source
hy: Ստանալ ելակետային կոդը

en: Report issues
hy: Զեկուցել խնդրի մասին

en: Help translate
hy: Օգնել թարգմանել

en: Width : %1
hy: Լայնություն : %1

en: Height : %1
hy: Բարձրություն : %1

en: Name : %1
hy: Անվանում : %1

en: Type : %1
hy: Տիպ : %1

en: Share
hy: Կիսվել

en: Image Info
hy: Տվյալներ նկարի մասին

en: Edit
hy: Ուղղել

en: Unable to share
hy: Չհաջողվեց կիսվել

en: Unable to share photos and videos at the same time
hy: Հնարավոր չէ միաժամանակ կիսվել նկարներով և տեսանյութերով

en: Ok
hy: Լավ

en: 5 seconds
hy: 5 վայրկյան

en: 15 seconds
hy: 15 վայրկյան

en: High Quality
hy: Բարձր Որակ

en: Normal Quality
hy: Միջին Որակ

en: Basic Quality
hy: Հասարակ Որակ

en: Save to SD Card
hy: Պահպանել SD քարտի մեջ

en: Vibrate
hy: Թռթռալ

en: Low storage space
hy: Ազատ տեղը քիչ է

en: External storage not writeable
hy: Արտաքին հիշողությունից հնարավոր չէ օգտվել

en: It does not seem possible to write to your external storage media. Trying to eject and insert it again might solve the issue, or you might need to format it.
hy: Չհաջողվեց օգտվել արտաքին հիշողությունից։ Հնարավոր է, որ եթե այն հանեք և նորից մտցնեք, ապա խնդիրը կլուծվի։ Եթե խնդիրը չլուծվի, ապա պետք է սարքը զրոյացնեք։

en: Cannot access camera
hy: Չհաջողվեց օգտվել տեսախցիկից

en: Camera app doesn't have permission to access the camera hardware or another error occurred.
    
    If granting permission does not resolve this problem, reboot your device.
hy: Տեսախցիկի հավելվածը չունի տեսախցիկից օգտվելու թույլտվություն կամ առաջացել է այլ սխալ։
    
    Եթե թույլտվությունը տալը չի լուծում խնդիրը, ապա վերաբեռնեք Ձեր սարքը։

en: Edit Permissions
hy: Փոփոխել թույլտվությունները

en: Capture failed
hy: Չհաջողվեց նկարել

en: Restarting your device might fix the problem.
hy: Հնարավոր է, որ սարքի վերաբեռնումից հետո խնդիրը կլուծվի։

en: Light;Dark
hy: Վառ;Մութ

en: Flip Camera
hy: Շրջել տեսախցիկը

en: Front Facing;Back Facing
hy: Դիմացի;Հետևի

en: Shutter
hy: Նկարել

en: Take a Photo;Snap;Record
hy: Նկարել;Snap;Ձայնագրել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Stills;Video
hy: Stills;Տեսանյութ

en: White Balance
hy: Սպիտակի բալանս

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
hy: Լուսավորություն;Օր;Ամպամած;Ներսում
