camera-app - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Camera
lo: ກ້ອງ

en: Camera application
lo: ໂປຣເເກຣມກ້ອງ

en: Flash
lo: ເເຟລດຊ໌

en: Light;Dark
lo: ເເສງ;ມຶດ

en: Flip Camera
lo: ປີ້ນກ້ອງ

en: Front Facing;Back Facing
lo: ທາງຫນ້າ;ທາງຫຼັງ

en: Take a Photo;Snap;Record
lo: ທ່າຍຮູບ;ສະເເນບ;ອັດ

en: Mode
lo: ຮູບແບບ

en: Stills;Video
lo: ຈື້ງ;ວີດິໂອ

en: White Balance
lo: ດຸນດ່ຽງສີຂາວ

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
lo: ເງື່ອນໄຂໄຟ;ມື້;ຄຸ້ນເມກ;ຂ້າງໃນ
