camera-app - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Camera
lv: Fotokamera

en: Camera application
lv: Fotokameras lietotne

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
lv: Fotogrāfijas;Video;Uzņemt;Ierakstīt;Filmēt;Knipsēt;

en: Delete media?
lv: Dzēst mediju?

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: No media available.
lv: Nav pieejams medijs.

en: Scanning for content...
lv: Meklē saturu...

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Edit Photo
lv: Rediģēt fotogrāfiju

en: Photo Roll
lv: Foto rullis

en: No space left on device, free up space to continue.
lv: Nav palicis vietas uz ierīces, atbrīvojiet vietu, lai turpinātu.

en: Swipe left for photo roll
lv: Velciet pa kreisi foto rullim

en: Share
lv: Dalīties

en: Edit
lv: Rediģēt

en: On
lv: Ieslēgts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Auto
lv: Automātiski

en: 5 seconds
lv: 5 sekundes

en: 15 seconds
lv: 15 sekundes

en: Fine Quality
lv: Laba kvalitāte

en: Normal Quality
lv: Normāla kvalitāte

en: Basic Quality
lv: Pamata kvalitāte

en: Save to SD Card
lv: Saglabāt uz SD kartes

en: Save internally
lv: Saglabāt iekšēji

en: Low storage space
lv: Maz vietas krātuvē

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
lv: Jūsu krātuvē sāk beigties vieta. Lai turpinātu bez pārtraukumiem, atbrīvojiet vietu tagad.

en: Flash
lv: Zibspuldze

en: Light;Dark
lv: Gaišs;Tumšs

en: Flip Camera
lv: Apgriezt kameru

en: Front Facing;Back Facing
lv: Uz priekšu vērsta;Atpakaļ vērsta

en: Shutter
lv: Slēdzis

en: Take a Photo;Snap;Record
lv: Fotografēt;Knipsēt;Ierakstīt

en: Mode
lv: Režīms

en: Stills;Video
lv: Kadri;Video

en: White Balance
lv: Baltās krāsas balanss

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
lv: Gaismas apstākļi;Diena;Mākoņains;Iekšā

en: <b>%1</b> photos taken today
lv: Šodien uzņemti <b>%1</b> fotogrāfijas

en: No photos taken today
lv: Šodien netika uzņemtas fotogrāfijas

en: <b>%1</b> videos recorded today
lv: Šodien ierakstīti <b>%1</b> video

en: No videos recorded today
lv: Šodien netika ierakstīti video
