camera-app - en to pl translation catalogue (108 entries)

en: Camera
pl: Aparat

en: Camera application
pl: Aplikacja aparatu

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
pl: Zdjęcia;Fotografie;Nagrywanie;Filmy;Nagrania;Zrzuty

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Close
pl: Zamknij

en: About
pl: Informacje

en: Add date stamp on captured images
pl: Dodaj stempel daty do zdjęć

en: Date formatting keywords
pl: Słowa kluczowe formatowania daty

en: the day as number without a leading zero (1 to 31)
pl: dzień jako liczba bez wiodącego zera (1 do 31)

en: the day as number with a leading zero (01 to 31)
pl: dzień jako numer z wiodącym zerem (od 01 do 31)

en: the abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun').
pl: skrócona nazwa dnia (np. "pon" do "niedz").

en: the long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').
pl: cała nazwa dnia (np. "Poniedziałek" do "Niedziela").

en: the month as number without a leading zero (1 to 12)
pl: miesiąc jako liczba bez wiodącego zera (1 do 12)

en: the month as number with a leading zero (01 to 12)
pl: miesiąc jako numer z wiodącym zerem (01 do 12)

en: the abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec').
pl: skrócona nazwa miesiąca (np. "Sty" do "Gru.").

en: the long localized month name (e.g. 'January' to 'December').
pl: cała nazwa miesiąca (np. "Styczeń" do "Grudzień").

en: the year as two digit number (00 to 99)
pl: rok jako dwucyfrowy numer (od 00 do 99)

en: the year as four digit number. If the year is negative, a minus sign is prepended in addition.
pl: rok jako czterocyfrowa liczba. Jeśli rok jest ujemny, dodawany jest znak minus.

en: the hour without a leading zero (0 to 23 or 1 to 12 if AM/PM display)
pl: Godzina bez wiodącego zera (0 do 23 lub 1 do 12, jeśli wyświetla się AM / PM)

en: the hour with a leading zero (00 to 23 or 01 to 12 if AM/PM display)
pl: godzina z początkowym zerem (00 do 23 lub 01 do 12, jeśli wyświetla się AM / PM)

en: the hour without a leading zero (0 to 23, even with AM/PM display)
pl: godzina bez wiodącego zera (0 do 23, nawet z wyświetlaniem AM / PM)

en: the hour with a leading zero (00 to 23, even with AM/PM display)
pl: godzina z początkowym zerem (od 00 do 23, nawet z wyświetlaniem AM / PM)

en: the minute without a leading zero (0 to 59)
pl: minuta bez wiodącego zera (0 do 59)

en: the minute with a leading zero (00 to 59)
pl: minuta z wiodącym zerem (od 00 do 59)

en: the second without a leading zero (0 to 59)
pl: sekunda bez wiodącego zera (0 do 59)

en: the second with a leading zero (00 to 59)
pl: sekunda z wiodącym zerem (00 do 59)

en: the milliseconds without leading zeroes (0 to 999)
pl: milisekundy bez wiodących zer (od 0 do 999)

en: the milliseconds with leading zeroes (000 to 999)
pl: milisekundy z wiodącymi zerami (od 000 do 999)

en: use AM/PM display. AP will be replaced by either 'AM' or 'PM'.
pl: wyświetlaj AM / PM. AP zostanie zastąpione przez "AM" lub "PM".

en: use am/pm display. ap will be replaced by either 'am' or 'pm'.
pl: wyświetlaj am / pm. ap zostanie zastąpione przez "am" lub "pm".

en: the timezone (for example 'CEST')
pl: strefa czasowa (na przykład "CEST")

en: Add to Format
pl: Dodaj do Typu

note: TRANSLATORS: this refers to the color of date stamp added to captured images
en: Color
pl: Kolor

note: TRANSLATORS: this refers to the alignment of date stamp within captured images (bottom left, top right,etc..)
en: Alignment
pl: Wyrównanie

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Blurred Overlay
pl: Rozmycie nakładki

en: Only Blur Preview overlay
pl: Tylko nakładka podglądu rozmycia

en: Delete media?
pl: Usunąć media?

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: No media available.
pl: Brak dostępnych mediów.

en: Scanning for content...
pl: Wyszukiwanie zawartości...

en: Select
pl: Wybierz

en: Edit Photo
pl: Edytuj zdjęcie

en: Photo Roll
pl: Podgląd zdjeć

en: Back
pl: Wstecz

en: Get the source
pl: Uzyskaj źródło

en: Report issues
pl: Zgłoś problemy

en: Help translate
pl: Pomóż w tłumaczeniu

en: Width : %1
pl: Szerokość: %1

en: Height : %1
pl: Wysokość: %1

en: Date : %1
pl: Data: %1

en: Camera Model : %1
pl: Model aparatu: %1

en: Copyright : %1
pl: Prawa autorskie: %1

en: Exposure Time : %1
pl: Czas ekspozycji : %1

en: F. Number : %1
pl: Przysłona: %1

en: Sub-File type : %1
pl: Typ pliku podrzędnego : %1

en: Media Information
pl: Informacje o multimediach

en: Name : %1
pl: Nazwa: %1

en: Type : %1
pl: Typ: %1

en: With Flash : %1
pl: Lampa błyskowa: %1

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: No space left on device, free up space to continue.
pl: Brak miejsca w urządzeniu. Usuń niepotrzebne pliki.

en: Swipe left for photo roll
pl: Przeciągnij w lewo, by zobaczyć jak wyszły

en: Share
pl: Udostępnij

en: Image Info
pl: Informacje o obrazie

en: Edit
pl: Modyfikuj

en: Back to Photo roll
pl: Powrót do podglądu zdjęć

en: Unable to share
pl: Nie można udostępnić

en: Unable to share photos and videos at the same time
pl: Nie można udostępnić jednocześnie zdjęć i wideo

en: Ok
pl: OK

en: On
pl: Włączone

en: Off
pl: Wyłączone

en: Auto
pl: Automatyczny

en: 5 seconds
pl: 5 sekund

en: 15 seconds
pl: 15 sekund

en: Fine Quality
pl: Najlepsza jakość

en: High Quality
pl: Wysoka jakość

en: Normal Quality
pl: Zwykła jakość

en: Basic Quality
pl: Niska jakość

en: Save to SD Card
pl: Zapisuj na karcie SD

en: Save internally
pl: Zapisuj w pamięci urządzenia

en: Vibrate
pl: Wibruj

en: Low storage space
pl: Mało miejsca na dysku

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
pl: Kończy się miejsce na dysku. Aby uniknąć niespodziewanych problemów, zwolnij miejsce na dysku.

en: External storage not writeable
pl: Nośnik zewnętrzny nie jest zapisywalny

en: It does not seem possible to write to your external storage media. Trying to eject and insert it again might solve the issue, or you might need to format it.
pl: Wygląda na to, że zapis na nośniku zewnętrznym nie jest możliwy. Spróbuj wyjąć i włożyć ponownie nośnik. Jeżeli to nie pomoże, prawdopodobnie nośnik wymaga formatowania.

en: Cannot access camera
pl: Brak dostępu do kamery

en: Camera app doesn't have permission to access the camera hardware or another error occurred.
    
    If granting permission does not resolve this problem, reboot your device.
pl: Aplikacja Aparat nie ma uprawnień do sprzętu aparat lub wystąpił inny błąd.
    
    Jeśli nadanie uprawnień nie rozwiąże problemu, zrestartuj telefon.

en: Edit Permissions
pl: Edytuj uprawnienia

en: Capture failed
pl: Robienie zdjęcia nie powiodło się

en: Replacing your external media, formatting it, or restarting the device might fix the problem.
pl: Restart urządzenia, formatowanie, lub wymiana nośnika zewnętrznego może rozwiązać ten problem.

en: Restarting your device might fix the problem.
pl: Restart urządzenia może rozwiązać ten problem.

en: Flash
pl: Lampa błyskowa

en: Light;Dark
pl: Jasno;Ciemno

en: Flip Camera
pl: Odwróć aparat

en: Front Facing;Back Facing
pl: Z przodu;Z tyłu

en: Shutter
pl: Migawka

en: Take a Photo;Snap;Record
pl: Zrób zdjęcie;Pstryknij;Nagraj

en: Mode
pl: Tryb

en: Stills;Video
pl: Wstrzymanie;Wideo

en: White Balance
pl: Balans bieli

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
pl: Warunki oświetlenia;Dzień;Pochmurno;Wewnątrz

en: <b>%1</b> photos taken today
pl: Ilość zrobionych dzisiaj zdjęć: <b>%1</b>

en: No photos taken today
pl: Dzisiaj nie wykonano zdjęć

en: <b>%1</b> videos recorded today
pl: Ilość filmów nagranych dzisiaj: <b>%1</b>

en: No videos recorded today
pl: Dzisiaj nie nagrano żadnych filmów
