camera-app - en to sl translation catalogue (83 entries)

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Camera application
sl: Program za fotoaparat

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
sl: Fotografije;Videi;Zajemi;Posnami;Posnetek;

en: Settings
sl: Nastavitve

en: About
sl: O programu

en: Add date stamp on captured images
sl: Dodaj časovni žig na posnete slike

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Format
sl: Oblika

en: the day as number without a leading zero (1 to 31)
sl: Število dneva brez ničel na levi (od 1 do 31)

en: the day as number with a leading zero (01 to 31)
sl: število dneva z začetno ničlo (od 01 do 31)

en: the abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun').
sl: kratko lokalno ime dneva (npr. od 'Pon' do 'Ned').

en: the long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').
sl: celotno lokalno ime dneva (npr. od 'Ponedeljek' do 'Nedelja').

en: the month as number without a leading zero (1 to 12)
sl: število meseca brez ničel na levi (od 1 do 12)

en: the month as number with a leading zero (01 to 12)
sl: število meseca z začetno ničlo (od 01 do 12)

en: the abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec').
sl: kratko lokalno ime meseca (npr. od 'Jan' do 'Dec').

en: the long localized month name (e.g. 'January' to 'December').
sl: celotno lokalno ime meseca (npr. od 'Januar' do 'December').

en: the year as two digit number (00 to 99)
sl: leto v obliki števila dveh števk (od 00 do 99)

en: the year as four digit number. If the year is negative, a minus sign is prepended in addition.
sl: leto v obliki štirih števk. Če je leto negativno, bo dodan predznak.

en: the hour without a leading zero (0 to 23 or 1 to 12 if AM/PM display)
sl: ura brez ničel na levi (od 1 do 23 ali od 1 do 12 v 12-urnem sistemu)

en: the hour with a leading zero (00 to 23 or 01 to 12 if AM/PM display)
sl: ura z ničlo pred števko (od 01 do 23 ali od 01 do 12 v 12-urnem sistemu)

en: the hour without a leading zero (0 to 23, even with AM/PM display)
sl: ura brez ničel na levi (od 1 do 23, tudi v 12-urnem sistemu)

en: the hour with a leading zero (00 to 23, even with AM/PM display)
sl: ura z ničlo pred števko (od 01 do 23, tudi v 12-urnem sistemu)

en: the minute without a leading zero (0 to 59)
sl: minuta brez ničel na levi (od 0 do 59)

en: the minute with a leading zero (00 to 59)
sl: minuta z začetno ničlo (od 00 do 59)

en: the second without a leading zero (0 to 59)
sl: sekunda brez ničel na levi (od 0 do 59)

en: the second with a leading zero (00 to 59)
sl: sekunda z začetno ničlo (od 00 do 59)

en: the milliseconds without leading zeroes (0 to 999)
sl: milisekunde brez ničel na levi (od 0 do 999)

en: the milliseconds with leading zeroes (000 to 999)
sl: milisekunde z začetnimi ničlami (od 000 do 999)

en: the timezone (for example 'CEST')
sl: Časovni pas (npr. 'CEST')

note: TRANSLATORS: this refers to the color of date stamp added to captured images
en: Color
sl: Barva

note: TRANSLATORS: this refers to the alignment of date stamp within captured images (bottom left, top right,etc..)
en: Alignment
sl: Položaj

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Opacity
sl: Motnost

en: Delete media?
sl: Izbriši sliko?

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: No media available.
sl: Slike niso na voljo.

en: Scanning for content...
sl: Iskanje vsebine ...

en: Select
sl: Izberite

en: Edit Photo
sl: Uredi fotografijo

en: Photo Roll
sl: Zasuk slike

en: Report issues
sl: Prijavi napake

en: Help translate
sl: Pomagaj prevesti

en: Width : %1
sl: Širina: %1

en: Height : %1
sl: Višina: %1

en: Name : %1
sl: Ime: %1

en: Type : %1
sl: Vrsta: %1

en: No space left on device, free up space to continue.
sl: Ni več prostora na napravi, sprostite prostor za nadaljevanje.

en: Swipe left for photo roll
sl: Podrsajte levo za zasuk slike

en: Share
sl: Deli

en: Image Info
sl: Podatki o sliki

en: Edit
sl: Uredi

en: Ok
sl: V redu

en: On
sl: Vključeno

en: Off
sl: Izključeno

en: Auto
sl: Samodejno

en: 5 seconds
sl: 5 sekund

en: 15 seconds
sl: 15 sekund

en: Fine Quality
sl: Visoka kvaliteta

en: High Quality
sl: Visoka kakovost

en: Normal Quality
sl: Navadna kakovost

en: Basic Quality
sl: Osnovna kakovost

en: Save to SD Card
sl: Shrani na kartico SD

en: Save internally
sl: Shrani znotraj

en: Low storage space
sl: Primanjkuje prostora za shranjevanje

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
sl: Primanjkuje vam prostora za shranjevanje. Če želite nadaljevati brez prekinitev, morate takoj sprostiti nekaj prostora.

en: External storage not writeable
sl: Ni mogoče zapisovati na zunanjo shrambo

en: It does not seem possible to write to your external storage media. Trying to eject and insert it again might solve the issue, or you might need to format it.
sl: Kot kaže, ni mogoče zapisovati na vašo zunanjo shrambo. Morda bo pomagalo, če jo poskusite izvreči in ponovno vstaviti, ali pa jo je treba formatirati.

en: Cannot access camera
sl: Ni dostopa do kamere

en: Camera app doesn't have permission to access the camera hardware or another error occurred.
    
    If granting permission does not resolve this problem, reboot your device.
sl: Program Kamera nima dovoljenja za dostop do kamere ali pa je prišlo do druge napake.
    
    Če dodelitev dovoljenja ne zadošča, ponovno zaženite svojo napravo.

en: Edit Permissions
sl: Uredi dovoljenja

en: Flash
sl: Bliskavica

en: Light;Dark
sl: Svetlo;Temno

en: Flip Camera
sl: Spremeni orientacijo

en: Front Facing;Back Facing
sl: fotoaparat spredaj; fotoaparat zadaj

en: Shutter
sl: Zaslonka

en: Take a Photo;Snap;Record
sl: Posnemi fotografijo;Zaslon;Snemaj

en: Mode
sl: Način

en: Stills;Video
sl: Slike;Video

en: White Balance
sl: Ravnovesje beline

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
sl: Svetlobni pogoji;Dan;Oblačno;Znotraj

en: <b>%1</b> photos taken today
sl: <b>%1</b> fotografij, ustvarjenih danes

en: No photos taken today
sl: Danes ni narejenih fotografij

en: <b>%1</b> videos recorded today
sl: <b>%1</b> videov, posnetih danes

en: No videos recorded today
sl: Danes ni posnetih videov
