camera-app - en to sk translation catalogue (96 entries)

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Camera application
sk: Fotoaparát

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
sk: Fotografie;Videá;Zachytiť;Odfotiť;Momentka;Nahrať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: About
sk: O aplikácii

en: Add date stamp on captured images
sk: Pridať dátum na fotky

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Format
sk: Formátovať

en: Date formatting keywords
sk: Formátovanie kľúčových slov dátumu

en: the day as number without a leading zero (1 to 31)
sk: deň ako číslo bez nuly na začiatku (1 až 31)

en: the day as number with a leading zero (01 to 31)
sk: deň ako číslo s nulou na začiatku (01 až 31)

en: the abbreviated localized day name (e.g. 'Mon' to 'Sun').
sk: skrátený názov lokalizovaného dňa (napr. 'Pon' až 'Ned').

en: the long localized day name (e.g. 'Monday' to 'Sunday').
sk: dlhý názov lokalizovaného dňa (napr. "Pondelok" až "Nedeľa").

en: the month as number without a leading zero (1 to 12)
sk: mesiac ako číslo bez nuly na začiatku (1 až 12)

en: the month as number with a leading zero (01 to 12)
sk: mesiac ako číslo s nulou na začiatku (01 až 12)

en: the abbreviated localized month name (e.g. 'Jan' to 'Dec').
sk: skrátený názov lokalizovaného mesiaca (napr. "Jan" až "Dec").

en: the long localized month name (e.g. 'January' to 'December').
sk: dlhý názov lokalizovaného mesiaca (napr. "Január" až "December").

en: the year as two digit number (00 to 99)
sk: rok ako dvojciferné číslo (00 až 99)

en: the year as four digit number. If the year is negative, a minus sign is prepended in addition.
sk: rok ako štvorciferné číslo. Ak je rok záporný, na začiatku je znak mínus.

en: the hour without a leading zero (0 to 23 or 1 to 12 if AM/PM display)
sk: hodina bez nuly na začiatku (0 až 23 alebo 1 až 12, ak je zobrazenie AM/PM)

en: the hour with a leading zero (00 to 23 or 01 to 12 if AM/PM display)
sk: hodina s nulou na začiatku (00 až 23 alebo 01 až 12, ak je zobrazenie AM/PM)

en: the hour without a leading zero (0 to 23, even with AM/PM display)
sk: hodina bez nuly na začiatku (0 až 23, dokonca aj s displejom AM/PM)

en: the hour with a leading zero (00 to 23, even with AM/PM display)
sk: hodina s nulou na začiatku (00 až 23, dokonca aj s displejom AM/PM)

en: the minute without a leading zero (0 to 59)
sk: minúta bez nuly na začiatku (0 až 59)

en: the minute with a leading zero (00 to 59)
sk: minúta s nulou na začiatku (00 až 59)

en: the second without a leading zero (0 to 59)
sk: sekunda bez nuly na začiatku (0 až 59)

en: the second with a leading zero (00 to 59)
sk: sekunda s nulou na začiatku (00 až 59)

en: the milliseconds without leading zeroes (0 to 999)
sk: milisekunda bez nuly na začiatku (0 až 999)

en: the milliseconds with leading zeroes (000 to 999)
sk: milisekunda s nulou na začiatku (000 až 999)

en: use AM/PM display. AP will be replaced by either 'AM' or 'PM'.
sk: použite zobrazenie AM/PM. AP sa nahradí výrazom 'AM' alebo PM'.

en: use am/pm display. ap will be replaced by either 'am' or 'pm'.
sk: použite zobrazenie am/pm. ap sa nahradí výrazom 'am' alebo 'pm'.

en: the timezone (for example 'CEST')
sk: časové pásmo (napríklad 'CEST')

en: Add to Format
sk: Pridať do formátu

note: TRANSLATORS: this refers to the color of date stamp added to captured images
en: Color
sk: Farba

note: TRANSLATORS: this refers to the alignment of date stamp within captured images (bottom left, top right,etc..)
en: Alignment
sk: Zarovnanie

note: TRANSLATORS: this refers to the opacity  of date stamp added to captured images
en: Opacity
sk: Nepriehľadnosť

en: Delete media?
sk: Vymazať médiá?

en: Delete
sk: Vymazať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: No media available.
sk: Žiadne dostupné médiá.

en: Scanning for content...
sk: Hľadá sa obsah...

en: Select
sk: Vybrať

en: Edit Photo
sk: Upraviť fotografiu

en: Photo Roll
sk: Galéria

en: Get the source
sk: Získať zdrojové kódy

en: Report issues
sk: Nahlásiť problémy

en: Help translate
sk: Pomôžte s prekladom

en: Width : %1
sk: Šírka: %1

en: Height : %1
sk: Výška: %1

en: Media Information
sk: Informácie o médiách

en: Name : %1
sk: Názov : %1

en: Type : %1
sk: Typ : %1

en: No space left on device, free up space to continue.
sk: Žiadne miesto v zariadení, prosím uvoľnite pre pokračovanie.

en: Swipe left for photo roll
sk: Potiahnuť doľava pre galériu

en: Share
sk: Zdieľať

en: Image Info
sk: Informácie o obrázku

en: Edit
sk: Upraviť

en: Back to Photo roll
sk: Späť do galérie

en: Unable to share
sk: Nepodarilo sa zdieľať

en: Unable to share photos and videos at the same time
sk: Nedá sa zdieľať naraz aj fotky aj videá

en: Ok
sk: OK

en: On
sk: Zapnuté

en: Off
sk: Vypnuté

en: Auto
sk: Automatické

en: 5 seconds
sk: 5 sekúnd

en: 15 seconds
sk: 15 sekúnd

en: Fine Quality
sk: Výborná kvalita

en: High Quality
sk: Výborná kvalita

en: Normal Quality
sk: Normálna kvalita

en: Basic Quality
sk: Základná kvalita

en: Save to SD Card
sk: Uložiť na SD kartu

en: Save internally
sk: Uložiť interne

en: Vibrate
sk: Vibrovať

en: Low storage space
sk: Málo miesta na úložisku

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
sk: Zmenšuje sa vám úložiskový priestor. Pre pokračovanie bez prerušení, uvoľnite miesto na úložisku.

en: External storage not writeable
sk: Vonkajšia pamäť je len na čítanie

en: It does not seem possible to write to your external storage media. Trying to eject and insert it again might solve the issue, or you might need to format it.
sk: Zdá sa, že nie je možné zapisovať na médium vonkajšej pamäte. Pre vyriešenie skúste vysunúť a zasunúť médium, prípadne ho naformátovať.

en: Cannot access camera
sk: Nemožno získať prístup k fotoaparátu

en: Camera app doesn't have permission to access the camera hardware or another error occurred.
    
    If granting permission does not resolve this problem, reboot your device.
sk: Aplikácia Fotoaparát nemá oprávnenie pre prístup k hardvéru alebo došlo k inej chybe.
    
    Ak pridanie oprávnenia nevyrieši tento problém, reštartujte telefón.

en: Edit Permissions
sk: Upraviť oprávnenia

en: Capture failed
sk: Zachytenie zlyhalo

en: Replacing your external media, formatting it, or restarting the device might fix the problem.
sk: Výmena vonkajšieho média, jeho naformátovanie alebo reštart zariadenia by mali vyriešiť problém.

en: Restarting your device might fix the problem.
sk: Reštartovanie zariadenia by malo problém vyriešiť.

en: Flash
sk: Blesk

en: Light;Dark
sk: Svetlé;Tmavé

en: Flip Camera
sk: Otočiť fotoaparát

en: Front Facing;Back Facing
sk: Predná;Zadná

en: Shutter
sk: Uzávierka

en: Take a Photo;Snap;Record
sk: Zachytiť fotografiu;Momentka;Záznam

en: Mode
sk: Režim

en: Stills;Video
sk: Fotografia;Video

en: White Balance
sk: Vyváženie bielej

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
sk: Svetelné podmienky;Deň;Zamračené;Vnútri

en: <b>%1</b> photos taken today
sk: Dnes zachytené fotografie: <b>%1</b>

en: No photos taken today
sk: Dnes žiadne zachytené fotografie

en: <b>%1</b> videos recorded today
sk: Dnes nahrané videá: <b>%1</b>

en: No videos recorded today
sk: Dnes žiadne nahrané videá
