camera-app - en to gd translation catalogue (43 entries)

en: Camera
gd: Camara

en: Camera application
gd: Aplacaid a' chamara

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
gd: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record;Dealbhan;Dealbhan-camara;Deilbh;Videothan;Glacadh;Togail;Clàradh

en: Settings
gd: Roghainnean

en: Delete media?
gd: A bheil thu airson am meadhan a sguabadh às?

en: Delete
gd: Sguab às

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: No media available.
gd: Chan eil meadhan ri làimh.

en: Scanning for content...
gd: A' sganadh airson susbaint...

en: Select
gd: Tagh

en: Edit Photo
gd: Deasaich an dealbh

en: Photo Roll
gd: Albam a' chamara

en: No space left on device, free up space to continue.
gd: Chan eil àite air fhàgail air an uidheam, saor àite mus lean thu air adhart.

en: Swipe left for photo roll
gd: Grad-shlaighd gu clì airson albam nan dealbhan

en: Share
gd: Co-roinn

en: Edit
gd: Deasaich

en: On
gd: Air

en: Off
gd: Dheth

en: Auto
gd: Fèin-obrachail

en: 5 seconds
gd: 5 diogan

en: 15 seconds
gd: 15 diogan

en: Fine Quality
gd: Càileachd àrd

en: Normal Quality
gd: Càileachd àbhaisteach

en: Basic Quality
gd: Càileachd bhunasach

en: Save to SD Card
gd: Sàbhail air a' chairt SD

en: Save internally
gd: Sàbhail air an uidheam

en: Low storage space
gd: Tha an t-àite a' fàs gann

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
gd: Tha an rum air an stòras gu bhith ruith ort. Saor rum an-dràsta ach an lean thu air adhart gun stad.

en: Cannot access camera
gd: Chan fhaigh sinn cothrom air a’ chamara

en: Edit Permissions
gd: Deasaich na ceadan

en: Flash
gd: Solas-boillsgidh

en: Light;Dark
gd: Light;Dark;sorcha;dorcha

en: Flip Camera
gd: Thoir flip dhen chamara

en: Front Facing;Back Facing
gd: Front Facing;Back Facing;an comhair a bheòil;an comhair a chùil

en: Shutter
gd: Siutair

en: Take a Photo;Snap;Record
gd: Take a Photo;Snap;Record;tog dealbh;greimich;clàraich

en: Mode
gd: Modh

en: White Balance
gd: Am balans geal

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
gd: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside;dè solas;latha;neulach;sgòthach;a-staigh

en: <b>%1</b> photos taken today
gd: <b>%1</b> dealbh(an) air an togail an-diugh

en: No photos taken today
gd: Cha deach dealbh sam bith a thogail an-diugh

en: <b>%1</b> videos recorded today
gd: <b>%1</b> video air a clàradh an-diugh

en: No videos recorded today
gd: Cha deach video sam bith a chlàradh an-diugh
