camera-app - en to ug translation catalogue (48 entries)

en: Camera
ug: كامېرا

en: Camera application
ug: كامېرا پروگراممىسى

en: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record
ug: Photos;Videos;Capture;Shoot;Snapshot;Record;سۈرەتلەر;سىنلار;سىن ئېلىش

en: Add date stamp on captured images
ug: تۇتۇلغان رەسىمگە ۋاقىت نامىنى قۇشۇش

en: Delete media?
ug: ۋاسىتىنى ئۆچۈرسۇنمۇ؟

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: No media available.
ug: ئىشلەتكىلى بولىدىغان ۋاسىتە يوق

en: Scanning for content...
ug: مەزمۇن تەسۋىرلىنىۋاتدۇ...

en: Select
ug: تاللا

en: Edit Photo
ug: سۈرەت تەھىرىرلەش

en: Photo Roll
ug: سۈرەت يۆگىمى

en: No space left on device, free up space to continue.
ug: ئۈسكنىنىڭ بوشلۇقى يېتىشمىدى، ئۈسكىنىنى تازلاپ بوشلۇق ھاسىل قىلغاندىن كېييىن داۋاملاشتۇرۇڭ.

en: Share
ug: ھەمبەھىرلە

en: Edit
ug: تەھرىرلەش

en: Unable to share
ug: ھەمبەھىرىلىگىلى بولمىدى

en: Unable to share photos and videos at the same time
ug: ئوخشاش ۋاقىتتا رەسىم ۋە سىن ھۆججىتىنى ھەمبەھىرلەشكە بولمايدۇ

en: Ok
ug: جەزىملە

en: On
ug: ئوچۇق

en: Off
ug: تاقاق

en: Auto
ug: ئاپتوماتىك

en: 5 seconds
ug: 5 سېكۇنت

en: 15 seconds
ug: 15 سېكىنوت

en: Fine Quality
ug: ئەلا سۈپەتلىك

en: Normal Quality
ug: نۇرمال سۈپەتلىك

en: Basic Quality
ug: ئاساسلىق سۈپىتى

en: Save to SD Card
ug: SD كارتىدا ساقلا

en: Save internally
ug: ئىچكى ساقلىغۇچتا ساقلا

en: Low storage space
ug: بوشلۇق يېتىشمىدى

en: You are running out of storage space. To continue without interruptions, free up storage space now.
ug: بوشلۇق يېتشمىدى.مەشغۇلاتنى توختىتىپ بوشلۇقنى كىڭەيتكەندىن كېيىن داۋاملاشتۇرۇڭ.

en: External storage not writeable
ug: سىرىتقى ساقلىغۇچىقا ساقلاشقا بولمىدى

en: Cannot access camera
ug: كامېرا ئېچىلمىدى

en: Edit Permissions
ug: تەھىرىرلەش ھۇقۇقى

en: Capture failed
ug: تۇتۇش مەغلۇپ بولدى

en: Flash
ug: چاقماق لامپا

en: Light;Dark
ug: يورۇق؛قاراڭغۇ

en: Flip Camera
ug: كامېرا ئايلاندۇر

en: Front Facing;Back Facing
ug: ئالدى ؛ئارقا

en: Shutter
ug: زاتور

en: Take a Photo;Snap;Record
ug: بىر پارچە سۈرەت تارت؛سۈرەت تارت؛خاتىرىلە

en: Mode
ug: ھالىتى

en: Stills;Video
ug: جىم؛سىن

en: White Balance
ug: ئاق تەڭپۇڭلۇق

en: Lighting Condition;Day;Cloudy;Inside
ug: يورۇتۇش شارائىتى؛ كۈندۈز؛ بۇلۇتلۇق؛ ئۆي ئىچى

en: <b>%1</b> photos taken today
ug: بۈگۈن <b>%1</b> دانە سۈرەت تارتىلدى

en: No photos taken today
ug: بۈگۈن بىرمۇ سۈرەت تارتىلمىدى

en: <b>%1</b> videos recorded today
ug: بۈگۈن <b>%1</b> دانە سىن ئېلىندى

en: No videos recorded today
ug: بۈگۈن بىرمۇ سىن ئېلىنمىدى
