ubuntu-clock-app - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Clock
bg: Часовник

en: Settings
bg: Настройки

en: Alarms
bg: Аларми

en: Alarm
bg: Аларма

en: Daily
bg: Ежедневно
