ubuntu-clock-app - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Clock
ca@valencia: Rellotge

en: Settings
ca@valencia: Paràmetres

en: Alarms
ca@valencia: Alarmes

en: Alarm
ca@valencia: Alarma

en: Daily
ca@valencia: Cada dia

en: Stop
ca@valencia: Para

en: Start
ca@valencia: Inicia
