ubuntu-clock-app - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबुल

en: Alarms
ne: सचेतक

en: Alarm
ne: सचेतक

en: Back
ne: पछाडि

en: No saved alarms
ne: संग्रह गरिएका सचेतक छैनन्

en: Repeat
ne: पुनरावृत्ति

note: TRANSLATORS: Alarm stops after TRANSLATORS: Snooze for
en: %1 minute | %1 minutes
ne[0]: %1 मिनेट
ne[1]: %1 मिनेट

en: Alarm stops after
ne: समय पछि सचेतक रोकिन्छ

en: Snooze for
ne: मा फेरि दोहोर्याउने

en: Vibration
ne: कम्पन

en: Change time and date
ne: समय र मिति परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Sound
ne: ध्वनि

en: Custom alarm sounds
ne: अनुकुलित सचेतक ध्वनी

en: Add sound
ne: ध्वनी थप्नुहोस्
