ubuntu-clock-app - en to shn translation catalogue (5 entries)

en: Clock
shn: ဢွမ်မူင်း

en: Settings
shn: ၵၢၼ်တင်ႈ

en: Alarm
shn: သဵင်တိုၼ်ႇ

en: Back
shn: ႁူၼ်လင်

en: Sound
shn: သဵင်
