ubuntu-clock-app - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Delete
vi: Xóa bỏ

en: Back
vi: Quay lại

en: Select All
vi: Chọn tất cả

en: About
vi: Về

note: TRANSLATORS: Alarm stops after TRANSLATORS: Snooze for
en: %1 minute | %1 minutes
vi[0]: %1 phút

en: Sound
vi: Âm thanh

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Get the source
vi: Lấy nguồn

en: Report issues
vi: Báo cáo lỗi

en: Help translate
vi: Giúp phiên dịch

en: Active
vi: Kích hoạt

note: TRANSLATORS: the "Add City" button looks like Add (+) City This string is the part that should appear on the RIGHT SIDE of the button. Translators for RTL languages or languages with a different word order than English please take note.
en: City
vi: Thành phố

en: Select a city
vi: Chọn thành phố
