ubuntu-clock-app - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Clock
az: Saat

en: Settings
az: Tənzimləmələr

en: Delete
az: Sil

en: Alarms
az: Alarmlar

en: Back
az: Geri

en: Select None
az: Heç Birini Seçmə

en: Select All
az: Hamısını Seç

en: Repeat
az: Təkrarla

en: Daily
az: Gündəlik

en: Stop
az: Dayandır

en: Start
az: Başla
