content-hub - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
ca: S'ha acabat la baixada

en: Open
ca: Obre

en: Dismiss
ca: Descarta

en: Download Failed
ca: Ha fallat la baixada

en: Choose from
ca: Trieu entre

en: Open with
ca: Obre amb

en: Share to
ca: Comparteix a

en: Apps
ca: Aplicacions

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ca: No hi ha cap aplicació instal·lada que proporcioni aquest tipus de contingut.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ca: No hi ha cap aplicació instal·lada que gestioni aquest tipus de contingut.

en: Devices
ca: Dispositius

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Transfer in progress
ca: Transferència en curs

en: Peer Picker Example
ca: Exemple de selecció d'origen

en: Sources
ca: Fonts

en: Select source
ca: Selecciona la font

en: Results
ca: Resultats
