content-hub - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Download Complete
fi: Lataus valmistui

en: Open
fi: Avaa

en: Dismiss
fi: Piilota

en: Download Failed
fi: Lataus epäonnistui

en: Choose from
fi: Valitse

en: Open with
fi: Avaa sovelluksella

en: Share to
fi: Jaa

en: Apps
fi: Sovellukset

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
fi: Valitettavasti tällä hetkellä ei ole asennettuna yhtäkään sovellusta, joka pystyy tarjota tämän tyyppistä sisältöä.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
fi: Valitettavasti tällä hetkellä ei ole asennettuna yhtäkään sovellusta, joka pystyy käsitellä tämän tyyppistä sisältöä.

en: Devices
fi: Laitteet

en: Cancel
fi: Peru

en: Transfer in progress
fi: Siirto meneillään

en: Sources
fi: Lähteet

en: Select source
fi: Valitse lähde

en: Results
fi: Tulokset
