content-hub - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
tr: İndirme Tamamlandı

en: Open
tr: Aç

en: Dismiss
tr: Reddet

en: Download Failed
tr: İndirme Başarısız

en: Choose from
tr: Buradan seç

en: Open with
tr: Birlikte aç

en: Share to
tr: Burada paylaş

en: Apps
tr: Uygulamalar

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
tr: Üzgünüz, bu tip bir içeriği sağlayacak yüklenmiş bir uygulama yok.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
tr: Üzgünüz, şu anda bu içeriği oynatabilecek herhangi bir uygulama yüklü değil.

en: Devices
tr: Aygıtlar

en: Cancel
tr: İptal

en: Transfer in progress
tr: Aktarım devam ediyor

en: Peer Picker Example
tr: Eş Seçici Örneği

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Select source
tr: Kaynak seç

en: Results
tr: Sonuçlar
