content-hub - en to aa translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
aa: Qulo gaba kalteh

en: Open
aa: Fak

en: Dismiss
aa: Eleyyiy

en: Download Failed
aa: Qulo makkinna

en: Choose from
aa: Akak doorit

en: Open with
aa: Edde fak

en: Share to
aa: Edd esgel

en: Apps
aa: Abnisso

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
aa: Awayih ibak daabimte abnissoy a qaynatih addattino tace matan. Wohuk  qafuuta.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
aa: Awayih ibak daabimte abnissoy a qaynatih addattino quukta matan. Wohuk  qafuuta.

en: Devices
aa: Aaloota

en: Cancel
aa: Bayis

en: Transfer in progress
aa: Tabsi gitat yan
