content-hub - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
da: Overførsel fuldført

en: Open
da: Åben

en: Dismiss
da: Afvis

en: Download Failed
da: Download mislykkedes

en: Choose from
da: Vælg blandt

en: Open with
da: Åbn med

en: Share to
da: Del til

en: Apps
da: Applikationer

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
da: Beklager, der er i øjeblikket ikke installeret programmer, der kan tilbyde denne indholdstype.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
da: Beklager, der er i øjeblikket ikke installeret programmer, der kan håndtere denne indholdstype.

en: Devices
da: Enheder

en: Cancel
da: Annullér

en: Transfer in progress
da: Overførslen er undervejs
