content-hub - en to gd translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
gd: Tha an luchdadh a-nuas coileanta

en: Open
gd: Fosgail

en: Dismiss
gd: Cuir air falbh

en: Download Failed
gd: Dh'fhàillig an luchdadh a-nuas

en: Choose from
gd: Tagh o

en: Open with
gd: Fosgail le

en: Share to
gd: Co-roinn air

en: Apps
gd: Aplacaidean

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
gd: Duilich ach chan eil aplacaid stàlaichte agad gus an t-susbaint seo a thoirt dhut.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
gd: Duilich ach chan eil aplacaid stàlaichte agad gus an t-susbaint seo a làimhseachadh.

en: Devices
gd: Uidheaman

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: Transfer in progress
gd: 'Ga thar-chur
