content-hub - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Download Complete
is: Niðurhali lokið

en: Open
is: Opna

en: Dismiss
is: Hafna

en: Download Failed
is: Niðurhal mistókst

en: Choose from
is: Velja úr

en: Open with
is: Opna með

en: Share to
is: Deila í

en: Apps
is: Forrit

en: Devices
is: Tæki

en: Transfer in progress
is: Flutningur í gangi
