content-hub - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
uk: Завантаження завершено

en: Open
uk: Відкрити

en: Dismiss
uk: Відкинути

en: Download Failed
uk: Помилка під час завантаження

en: Choose from
uk: Оберіть з

en: Open with
uk: Відкрити за допомогою

en: Share to
uk: Поділитися з

en: Apps
uk: Застосунки

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
uk: Вибачте, наразі жодна зі встановлених програм не може надати такий тип даних.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
uk: Вибачте, наразі жодна зі встановлених програм не може обробити такий тип даних.

en: Devices
uk: Пристрої

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Transfer in progress
uk: Передавання даних

en: Peer Picker Example
uk: Приклад вибору аналогів

en: Sources
uk: Джерела

en: Select source
uk: Вибрати джерело

en: Results
uk: Результати
