content-hub - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
ga: Íosluchtú Críochnaithe

en: Open
ga: Oscail

en: Dismiss
ga: Ruaig

en: Download Failed
ga: Theip ar an Íosluchtú

en: Choose from
ga: Roghnaigh idir

en: Open with
ga: Oscail le

en: Share to
ga: Roinn go

en: Apps
ga: Feidhmchláir

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ga: Tá brón orm, níl aon feidhmchlár suiteáilte faoi láthar ar féidir leis an cineál ábhar seo a chur ar fáil

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ga: Tá brón orm, níl aon feidhmchlár suiteáilte faoi láthar ar féidir leis an cineál ábhar seo a chur ar fáil

en: Devices
ga: Gléasanna

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Transfer in progress
ga: Seachadadh i bhfeidhm
