content-hub - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
et: Allalaadimine lõppes

en: Open
et: Ava

en: Dismiss
et: Loobu

en: Download Failed
et: Allalaadimine ei õnnestunud

en: Choose from
et: Vali

en: Open with
et: Ava rakendusega

en: Share to
et: Jaga

en: Apps
et: Rakendused

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
et: Vabandust, hetkel pole paigaldatud ühtegi rakendust, mis oskaks seda tüüpi sisu edastada.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
et: Vabandust, hetkel pole paigaldatud ühtegi rakendust, mis oskaks seda tüüpi sisu kasutada.

en: Devices
et: Seadmed

en: Cancel
et: Katkesta

en: Transfer in progress
et: Teisaldamine on pooleli

en: Peer Picker Example
et: Allalaadimise otspunktivalija näide

en: Sources
et: Allikad

en: Select source
et: Vali allikas

en: Results
et: Tulemused
