content-hub - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
ja: ダウンロードが完了しました

en: Open
ja: 開く

en: Dismiss
ja: 無視

en: Download Failed
ja: ダウンロードに失敗しました

en: Choose from
ja: 選択する

en: Open with
ja: 開く

en: Share to
ja: 共有する

en: Apps
ja: アプリ

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ja: 現在このタイプのコンテンツを提供できるインストール済みのアプリケーションはありません。

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ja: 現在このタイプのコンテンツを取り扱うことができるインストール済みのアプリケーションはありません。

en: Devices
ja: デバイス

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Transfer in progress
ja: 転送中

en: Peer Picker Example
ja: ピッカーの使用例

en: Sources
ja: ソース

en: Select source
ja: ソースを選択

en: Results
ja: 結果
