dialer-app - en to sk translation catalogue (134 entries)

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone App
sk: Aplikácia Telefón

en: Phone application
sk: Aplikácia Telefón

en: Phone;Dialer;Dial;Call;Keypad
sk: Telefón;Dialer;Vytočiť;Volanie;Numerická klávesnica

en: Today
sk: Dnes

en: Yesterday
sk: Včera

en: %1 hour | %1 hours
sk[0]: %1 hodina
sk[1]: %1 hodín
sk[2]: %1 hodiny

en: %1 min | %1 mins
sk[0]: minúta
sk[1]: %1 minúty
sk[2]: %1 minút

en: %1 sec | %1 secs
sk[0]: %1 sekunda
sk[1]: %1 sekundy
sk[2]: %1 sekúnd

en: No SIM card selected
sk: Nie je vybraná žiadna SIM karta

en: You need to select a SIM card
sk: Potrebujete zvoliť SIM kartu

en: No network
sk: Žiadna sieť

en: There is currently no network.
sk: Momentálne žiadna sieť.

en: There is currently no network on %1
sk: Momentálne žiadna sieť %1

en: Call Barring
sk: Blokovanie hovorov

en: Call Forwarding
sk: Presmerovanie hovoru

en: Call Waiting
sk: Čakajúci hovor

en: Calling Line Presentation
sk: CLIP

en: Connected Line Presentation
sk: Zobrazenie čísla pripojenej linky

en: Calling Line Restriction
sk: CLIR

en: Connected Line Restriction
sk: Skrytie čísla pripojenej linky

en: Voicemail
sk: Hlasová schránka

en: Calling
sk: Volanie

en: Private
sk: Súkromné

en: Conference
sk: Konferenčný hovor

en: No calls
sk: Žiadne hovory

en: Conference call failure
sk: Zlyhanie konferenčného hovoru

en: Failed to create a conference call.
sk: Zlyhanie vytvorenie konferenčného hovoru.

en: Call ended
sk: Hovor ukončený

en: Call holding failure
sk: Chyba podržania hovoru

en: Failed to activate the call.
sk: Zlyhalo vytvorenie hovoru.

en: Failed to place the active call on hold.
sk: Zlyhalo podržanie aktívneho hovoru.

en: Switch audio source:
sk: Prepnúť zdroj zvuku:

en: Call failed
sk: Hovor zlyhal

en: Bluetooth device
sk: Zariadenie Bluetooth

en: Phone Speaker
sk: Reproduktor telefónu

en: Unknown device
sk: Neznáme zariadenie

note: TRANSLATORS: %1 is the call duration here.
en: %1 - on hold
sk: %1 - podržané

en: Switch calls
sk: Prepnúť hovory

en: Merge calls
sk: Zlúčiť hovory

en: On hold
sk: Pozdržané

en: Active
sk: Aktívna

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Dismiss
sk: Zatvoriť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Dialpad tones
sk: Tóny číselniku

en: Add an online account
sk: Pridať online účet

en: Call waiting
sk: Čakajúci hovor

en: Lets you answer or start a new call while on another call, and switch between them
sk: Dovolí odpovedať, alebo žačat nový telefonát, kým telefonujete a prepínať medzi nimi

note: TRANSLATORS: %1 is the displayname of the account
en: %1 Number Rewrite
sk: %1 Prepis čísla

en: Number rewrite
sk: Prepísať číslo

en: Default country code
sk: Predvolený kód krajiny

en: Enter a country code
sk: Zadajte kód krajiny

en: Default area code
sk: Predvolený kód oblasti

en: Enter an area code
sk: Zadajte kód oblasti

en: Characters to remove
sk: Znaky k odstráneniu

en: Enter the characters to remove
sk: Zadajte znaky, ktoré chcete odstrániť

en: Prefix
sk: Predčíslie

en: Enter a prefix
sk: Zadajte predčíslie

en: On
sk: Zapnuté

en: Off
sk: Vypnuté

en: Call forwarding
sk: Presmerovanie hovoru

note: TRANSLATORS: %1 is the name of the (network) carrier
en: %1 Services
sk: Služby %1

en: Services
sk: Služby

note: TRANSLATORS: This string will be truncated on smaller displays.
en: Forward to
sk: Presmerovať na

en: Enter a number
sk: Zadajte číslo

en: Call forwarding can't be changed right now.
sk: Presmerovanie hovoru nemôže byť aktuálne zmenené.

en: Last called %1
sk: Naposledy volané %1

en: Call
sk: Volať

en: Forward every incoming call
sk: Presmerovať všetky prichádzajúce hovory

en: Redirects all phone calls to another number.
sk: Presmeruje všetky telefonáty na iné číslo.

en: Call forwarding status can't be checked
sk: Aktuálne nemožno skontrolovať stav presmerovania hovoru

en: Forward incoming calls when:
sk: Presmerovať prichádzajúce hovory pokiaľ:

en: I'm on another call
sk: Mám iný telefonát

en: I don't answer
sk: Neodpovedám

en: My phone is unreachable
sk: Môj telefón je nedostupný

en: Contacts...
sk: Kontakty...

en: Set
sk: Vybrať

en: Please select a phone number
sk: Zvoľte telefónne číslo

en: Numbers
sk: Čísla

en: Could not forward to this contact
sk: Nemožno preposlať tomuto kontaktu

en: Contact not associated with any phone number.
sk: Kontakt nemá pripojené žiadne telefónne číslo.

en: All calls
sk: Všetky hovory

en: Some calls
sk: Niekoľko hovorov

en: Pick an account to create.
sk: Vyberte účet pre vytvorenie.

en: Favorite Contacts
sk: Obľúbené kontakty

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Close
sk: Zavrieť

en: Initializing...
sk: Inicializácia...

en: Emergency Calls
sk: Tiesňové hovory

en: Flight Mode
sk: Režim Lietadlo

en: SIM Locked
sk: Uzamknutá SIM

en: Emergency call
sk: Tiesňové hovory

en: This is not an emergency number.
sk: Toto nie je povolené číslo.

en: Recent
sk: Nedávne

en: Search...
sk: Hľadať...

[ctx: All Contacts]
en: All
sk: Všetky

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Search
sk: Hľadať

en: Share
sk: Zdieľať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Select
sk: Vybrať

[ctx: All Calls]
en: All
sk: Všetky

en: Missed
sk: Zmeškané

en: No recent calls
sk: Žiadne nové hovory

en: Delete
sk: Vymazať

en: Details
sk: Detaily

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Contact Details
sk: Podrobnosti o kontakte

en: Mobile
sk: Mobil

en: Incoming
sk: Prichádzajúce

en: Got it
sk: Mám to

en: Swipe to reveal actions
sk: Potiahnutím odhaliť akcie

en: Swipe to delete
sk: Potiahnuť pre vymazanie

en: Outgoing
sk: Odchádzajúce

en: Private number
sk: Súkromné číslo

en: Unknown number
sk: Neznáme číslo

note: TRANSLATORS: this refers to which SIM card will be used as default for calls
en: Change all Call associations to %1?
sk: Zmeniť priradenie všetkých volaní na %1?

en: Change
sk: Zmeniť

en: Don't ask again
sk: Nepýtať sa znova

en: SIM Card is locked
sk: SIM karta je uzamknutá

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
sk: Pre volanie alebo posielanie správ, prosím, odomknite SIM kartu. SIM kartu môžete odomknúť z panelu Siete v hornej časti obrazovky, alebo navštívte <a href="system_settings">Systémové nastavenia &gt; Zabezpečenie a súkromie</a>.

en: Ok
sk: OK

en: Error
sk: Chyba

en: Invalid USSD code
sk: Neplatný kód USSD

en: You have to disable flight mode in order to make calls
sk: Aby ste mohli volať, musíte vypnúť režim Lietadlo

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabling flight mode
sk: Deaktivácia režimu Lietadlo

en: Please wait
sk: Prosím, čakajte

en: Switch to default SIM:
sk: Prepnúť na predvolenú SIM:

en: Select a default SIM for all outgoing calls. You can always alter your choice in <a href="system_settings">System Settings</a>.
sk: Zvoľte predvolenú SIM kartu pre všetky odchádzajúce hovory. Svoju voľbu môžte kedykoľvek zmeniť v <a href="system_settings">Nastaveniach systému</a>.

en: No
sk: Nie

en: Later
sk: Neskôr
