dialer-app - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Phone
az: Telefon

en: Phone App
az: Telefon Tətbiqetməsi

en: Phone application
az: Telefon tətbiqetməsi

en: Today
az: Bu gün

en: Yesterday
az: Dünən

en: %1 hour | %1 hours
az[0]: %1 saat
az[1]: %1 saat

en: %1 min | %1 mins
az[0]: %1 dəq
az[1]: %1 dəq

en: %1 sec | %1 secs
az[0]: %1 sn
az[1]: %1 sn

en: No SIM card selected
az: SIM kart seçilməyib

en: You need to select a SIM card
az: SIM kart seçmək lazımdı

en: No network
az: Şəbəkə yoxdu

en: There is currently no network.
az: Hal-hazırda şəbəkə yoxdu.

en: There is currently no network on %1
az: %1 operatorunda hal-hazırda şəbəkə yoxdu

en: Call Barring
az: Zəng Əngəllənməsi

en: Call Forwarding
az: Zəng Yönləndirilməsi

en: Call Waiting
az: Zəng Gözlədilməsi

en: Voicemail
az: Səsli mesaj

en: Calling
az: Zəng edilir

en: Private
az: Özəl

en: Conference
az: Konfrans

en: No calls
az: Zəng yoxdu

en: Call ended
az: Zəng sonlandı

en: Call failed
az: Zəng uğursuz alındı

en: Bluetooth device
az: Bluetooth qurğusu

en: Unknown device
az: Naməlum cihaz

note: TRANSLATORS: %1 is the call duration here.
en: %1 - on hold
az: %1 - gözləyir

en: Merge calls
az: Zəngləri birləşdir

en: On hold
az: Gözləyir

en: Active
az: Aktiv

en: Cancel
az: İmtina

en: Settings
az: Tənzimləmələr

en: Enter a number
az: Nömrə daxil edin

en: Contacts
az: Kontaktlar

en: Close
az: Bağla

en: Recent
az: Ən son

en: Search...
az: Axtar...

en: Favorites
az: Seçilmişlər

en: Search
az: Axtar

en: Share
az: Paylaş

en: Select
az: Seç

en: Missed
az: Cavabsız

en: Delete
az: Sil

en: Details
az: Təfərrüatlar

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Contact Details
az: Kontakt Təfərrüatları

en: Incoming
az: Gələn

en: Outgoing
az: Edilən Zənglər

en: Private number
az: Özəl nömrə

en: Unknown number
az: Bilinmәyәn nömrә

en: Don't ask again
az: Bir daha soruşma

en: Error
az: Xəta

en: Invalid USSD code
az: Yanlış USSD kodu

en: Please wait
az: Xahiş edirik gözləyin

en: Switch to default SIM:
az: Varsayılan SIM-ə keç:

en: Select a default SIM for all outgoing calls. You can always alter your choice in <a href="system_settings">System Settings</a>.
az: Edilən zənglər üçün bir varsayılan SIM seçin. Seçiminizi <a href="system_settings">Sistem Tənzimləmələri</a>ndən hər an dəyişə bilərsiniz.

en: No
az: Yox

en: Later
az: Daha Sonra
