dialer-app - en to ne translation catalogue (95 entries)

en: Phone
ne: फोन

en: Phone App
ne: फोन अनुप्रयोग

en: Phone application
ne: फोन अनुप्रयोग

en: Phone;Dialer;Dial;Call;Keypad
ne: फोन; डायलर; डायल; कल; कुञ्जी

en: Today
ne: आज

en: Yesterday
ne: हिजो

en: %1 hour | %1 hours
ne[0]: %1 घण्टा
ne[1]: %1 घण्टा

en: %1 min | %1 mins
ne[0]: %1 मिनेट
ne[1]: %1 मिनेट

en: %1 sec | %1 secs
ne[0]: %1  सेकेन्ड
ne[1]: %1 सेकेन्ड

en: No SIM card selected
ne: कुनै सिम कार्ड चयन गरिएन

en: You need to select a SIM card
ne: तपाईँले सिम कार्ड चयन गर्नु आवश्यक छ

en: No network
ne: नेटवर्क छैन

en: There is currently no network.
ne: हाल कुनै नेटवर्क छैन।

en: There is currently no network on %1
ne: %1 मा हाल कुनै नेटवर्क छैन

en: Call Barring
ne: वर्जित कल

en: Call Forwarding
ne: कल फरवार्ड

en: Call Waiting
ne: प्रतीक्षा कल

en: Calling Line Presentation
ne: कल लाइन प्रस्तुति

en: Connected Line Presentation
ne: प्रस्तुति

en: Calling Line Restriction
ne: कल लाइन बन्देज

en: Connected Line Restriction
ne: जडित लाइन बन्देज

en: Voicemail
ne: भ्वाइसमेल

en: Calling
ne: कलिंग

en: Private
ne: निजी

en: Conference
ne: सम्मेलन

en: No calls
ne: कलहरू छैनन्

en: Conference call failure
ne: सम्मेलन कल विफल

en: Failed to create a conference call.
ne: सम्मेलन कल सिर्जना गर्न असफल भयो।

en: Call ended
ne: कल समाप्त

en: Call holding failure
ne: कल रोक्न​ विफलता

en: Failed to activate the call.
ne: कल सक्रिय गर्न असफल भयो।

en: Failed to place the active call on hold.
ne: सक्रिय कल होल्ड राख्न असफल भयो।

en: Switch audio source:
ne: अडियो स्रोत स्विच गर्नुहोस्:

en: Call failed
ne: कल विफल

en: Bluetooth device
ne: ब्लुटुथ यन्त्र

en: Phone Speaker
ne: फोन स्पिकर

en: Unknown device
ne: अज्ञात उपकरण

note: TRANSLATORS: %1 is the call duration here.
en: %1 - on hold
ne: %1 - होल्ड मा

en: Switch calls
ne: कलहरू स्विच हर्नुहोस्

en: Merge calls
ne: कलहरू मर्ज गर्नुहोस्

en: On hold
ne: होल्डमा

en: Active
ne: सकृय

en: Save
ne: सङ्ग्रह गर्नुहोस्

en: Dismiss
ne: खारेज

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Enter a number
ne: नम्बर थिच्नुहोस्

en: 1
ne: १

en: 2
ne: २

en: 3
ne: ३

en: 4
ne: ४

en: 5
ne: ५

en: 6
ne: ६

en: 8
ne: ८

en: 9
ne: ९

en: Contacts
ne: सम्पर्कहरू

en: Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Emergency Calls
ne: आपतकालीन कलहरू

en: Flight Mode
ne: उडान मोड

en: SIM Locked
ne: सिम लक भयो

en: Recent
ne: हालको

en: Search...
ne: खोज...

[ctx: All Contacts]
en: All
ne: सबै

en: Favorites
ne: मनपर्ने

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Share
ne: साझा गर्नुहोस्

en: Select
ne: चयन गर्नुहोस्

[ctx: All Calls]
en: All
ne: सबै

en: Missed
ne: छुटेका

en: No recent calls
ne: हालको कुनै कलहरू छैनन्

en: Details
ne: विस्तृत विवरणहरू

en: Send message
ne: सन्देश पठाउनुहोस्

en: Contact Details
ne: सम्पर्क विवरण

en: Mobile
ne: मोबाइल

en: Incoming
ne: आगमन

en: Got it
ne: बुझे

en: Swipe to reveal actions
ne: कार्यहरू प्रकट गर्न स्वाइप गर्नुहोस्

en: Swipe to delete
ne: मेटाउन स्वाइप गर्नुहोस्

en: Outgoing
ne: बहिर्गमन

en: Private number
ne: निजी नम्बर

en: Unknown number
ne: अज्ञात नम्बर

note: TRANSLATORS: this refers to which SIM card will be used as default for calls
en: Change all Call associations to %1?
ne: %1 मा सबै कल संस्थाहरू परिवर्तन गर्ने?

en: Don't ask again
ne: फेरि नसोध्ने

en: SIM Card is locked
ne: सिम कार्ड लक भएको छ

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
ne: कल वा सन्देश पठाउन आफ्नो सिम कार्ड अन्लक गर्नुहोस्। तपाईं स्क्रीन को शीर्ष मा या <a href="system settings"> सिस्टम् सेटिङ &gt; Security &amp; गोपनीयता </a>।

en: Ok
ne: ठिक छ

en: Error
ne: त्रुटि

en: Invalid USSD code
ne: अमान्य USSD कोड

en: You have to disable flight mode in order to make calls
ne: तपाईँले कल गर्न उडान मोड निश्क्रिय गर्नुपर्छ।

en: Disable
ne: निश्क्रिय गर्नुहोस्

en: Disabling flight mode
ne: उडान मोड निश्क्रिय गरिदैँ

en: Please wait
ne: कृपया पर्खनुहोस्

en: Switch to default SIM:
ne: पूर्वनिर्धारित सिम स्विच गर्नुहोस्:

en: Select a default SIM for all outgoing calls. You can always alter your choice in <a href="system_settings">System Settings</a>.
ne: सबै बहिर्गमन कलको लागि पूर्वनिर्धारित सिम छान्नुहोस। तपाईं सधैं <a href="system_settings">  सिस्टम सेटिङ </a> मा आफ्नो विकल्प बदल गर्न सक्छन्।

en: No
ne: होइन

en: Later
ne: पछि
