dialer-app - en to lv translation catalogue (89 entries)

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Phone App
lv: Tālruņa lietotne

en: Phone application
lv: Tālruņa lietotne

en: Phone;Dialer;Dial;Call;Keypad
lv: Tālrunis;Ciparnīca;Zvans;Telefons;

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakar

en: %1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 st
lv[1]: %1 st
lv[2]: %1 st

en: %1 sec | %1 secs
lv[0]: %1 sek
lv[1]: %1 sek
lv[2]: %1 sek

en: No SIM card selected
lv: Nav izvēlēta neviena SIM karte

en: You need to select a SIM card
lv: Jums ir jāizvēlas SIM karte

en: No network
lv: Nav tīkla

en: There is currently no network.
lv: Šobrīd nav tīkla.

en: There is currently no network on %1
lv: Šobrīd nav tīkla uz %1

en: Call Barring
lv: Zvanu ierobežojumi

en: Call Forwarding
lv: Zvanu pārsūtīšana

en: Call Waiting
lv: Zvanu gaidīšana

en: Calling Line Presentation
lv: Zvana līnijas prezentācija

en: Connected Line Presentation
lv: Savienotās līnijas prezentācija

en: Calling Line Restriction
lv: Zvana līnijas ierobežojums

en: Connected Line Restriction
lv: Savienotās līnijas ierobežojums

en: Voicemail
lv: Balss pasts

en: Calling
lv: Zvana

en: Private
lv: Privāts

en: Conference
lv: Konference

en: No calls
lv: Nav zvanu

en: Conference call failure
lv: Neizdevās konferences zvans

en: Failed to create a conference call.
lv: Neizdevās izveidot konferences zvanu.

en: Call ended
lv: Zvans ir beidzies

en: Call holding failure
lv: Neizdevās aizturēt zvanu

en: Failed to activate the call.
lv: Neizdevās aktivizēt zvanu.

en: Failed to place the active call on hold.
lv: Neizdevās aizturēt aktīvo zvanu.

en: Switch audio source:
lv: Pārslēgt audio avotu:

en: Call failed
lv: Neizdevās piezvanīt

en: Bluetooth device
lv: Bluetooth ierīce

en: Phone Speaker
lv: Tālruņa skaļrunis

en: Unknown device
lv: Nezināma ierīce

note: TRANSLATORS: %1 is the call duration here.
en: %1 - on hold
lv: %1 – aizturēts

en: Switch calls
lv: Pārslēgt zvanus

en: Merge calls
lv: Apvienot zvanus

en: On hold
lv: Aizturēts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Dismiss
lv: Atmest

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Enter a number
lv: Ievadiet numuru

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Close
lv: Aizvērt

en: Emergency Calls
lv: Ārkārtas zvani

en: Flight Mode
lv: Lidmašīnas režīms

en: SIM Locked
lv: SIM bloķēta

en: Recent
lv: Nesens

en: Search...
lv: Meklēt...

[ctx: All Contacts]
en: All
lv: Visi

en: Favorites
lv: Izlase

en: Search
lv: Meklēt

en: Share
lv: Dalīties

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Select
lv: Izvēlieties

[ctx: All Calls]
en: All
lv: Visi

en: Missed
lv: Nokavēts

en: No recent calls
lv: Nav neseno zvanu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Details
lv: Vairāk

en: Send message
lv: Sūtīt īsziņu

en: Contact Details
lv: Kontakta informācija

en: Mobile
lv: Mobilais tālrunis

en: Incoming
lv: Ienākošais

en: Got it
lv: Sapratu

en: Swipe to reveal actions
lv: Velciet, lai atklātu darbības

en: Swipe to delete
lv: Velciet, lai dzēstu

en: Outgoing
lv: Izejošais

en: Private number
lv: Privātais numurs

en: Unknown number
lv: Nezināms numurs

note: TRANSLATORS: this refers to which SIM card will be used as default for calls
en: Change all Call associations to %1?
lv: Mainīt visas zvanu asociācijas uz %1?

en: Don't ask again
lv: Vairs nejautāt

en: SIM Card is locked
lv: SIM karte ir bloķēta

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
lv: Lūdzu atbloķējiet savu SIM karti, lai piezvanītu vai sūtītu īsziņas. Jūs varat atbloķēt SIM karti no Tīkla indikatora ekrāna augšpusē, vai apmeklējot <a href="system_settings">Sistēmas iestatījumi &gt; Drošība un privātums</a>.

en: Ok
lv: Labi

en: Error
lv: Kļūda

en: Invalid USSD code
lv: Nederīgs USSD kods

en: You have to disable flight mode in order to make calls
lv: Jūs izslēdzāt lidmašīnas režīmu, lai piezvanītu

en: Disable
lv: Izslēgt

en: Disabling flight mode
lv: Izslēdz lidmašīnas režīmu

en: Please wait
lv: Lūdzu, uzgaidiet

en: Switch to default SIM:
lv: Pārslēgties uz noklusējuma SIM:

en: Select a default SIM for all outgoing calls. You can always alter your choice in <a href="system_settings">System Settings</a>.
lv: Izvēlieties noklusējuma SIM izejošajiem zvaniem. Savu izvēli varat vēlāk nomainīt <a href="system_settings">Sistēmas iestatījumos</a>.

en: No
lv: Nē

en: Later
lv: Vēlāk
