dialer-app - en to hr translation catalogue (90 entries)

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone App
hr: Telefonska aplikacija

en: Phone application
hr: Telefonska aplikacija

en: Phone;Dialer;Dial;Call;Keypad
hr: Telefon;Birač;Biraj;Poziv;Tipkovnica

en: Today
hr: Danas

en: Yesterday
hr: Jučer

en: %1 hour | %1 hours
hr[0]: %1 sat
hr[1]: %1 sata
hr[2]: %1 sati

en: %1 sec | %1 secs
hr[0]: %1 sek
hr[1]: %1 sek
hr[2]: %1 sek

en: No SIM card selected
hr: Nema odabrane SIM kartice

en: You need to select a SIM card
hr: Morate odabrati SIM karticu

en: No network
hr: Nema mreže

en: There is currently no network.
hr: Trenutno nema mreže.

en: There is currently no network on %1
hr: Trenutno nema mreže na %1

en: Call Barring
hr: Zabrana poziva

en: Call Forwarding
hr: Preusmjeravanje poziva

en: Call Waiting
hr: Čekanje poziva

en: Calling Line Presentation
hr: Prikaz broja pozivatelja

en: Connected Line Presentation
hr: Povezani broj pozivatelja

en: Calling Line Restriction
hr: Zabrana pozivatelja

en: Connected Line Restriction
hr: Povezana zabrana poziva

en: Voicemail
hr: Govorna pošta

en: Calling
hr: Pozivanje

en: Private
hr: Privatno

en: Conference
hr: Konferencija

en: No calls
hr: Nema poziva

en: Conference call failure
hr: Neuspjeli konferencijski poziv

en: Failed to create a conference call.
hr: Neuspješno uspostavljanje konferencijskog poziva.

en: Call ended
hr: Završetak poziva

en: Call holding failure
hr: Neuspješan poziv na čekanju

en: Failed to activate the call.
hr: Neuspjela aktivacija poziva.

en: Failed to place the active call on hold.
hr: Neuspjelo stavljanje aktivnog poziva na čekanje.

en: Switch audio source:
hr: Prebaci zvučni izvor:

en: Call failed
hr: Neuspjelo pozivanje

en: Bluetooth device
hr: Bluetooth uređaj

en: Phone Speaker
hr: Zvučnik telefona

en: Unknown device
hr: Nepoznat uređaj

note: TRANSLATORS: %1 is the call duration here.
en: %1 - on hold
hr: %1 - na čekanju

en: Switch calls
hr: Prebaci poziv

en: Merge calls
hr: Spoji pozive

en: On hold
hr: Na čekanju

en: Active
hr: Aktivno

en: Cancel
hr: Odustani

en: Save
hr: Spremi

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Settings
hr: Postavke

en: Enter a number
hr: Unesite broj

en: #
hr: Broj

en: Contacts
hr: Kontakti

en: Close
hr: Zatvori

en: Emergency Calls
hr: Hitni pozivi

en: Flight Mode
hr: Način rada u zrakoplovu

en: SIM Locked
hr: SIM zaključan

en: Recent
hr: Nedavno

en: Search...
hr: Pretraživanje...

[ctx: All Contacts]
en: All
hr: Svi

en: Favorites
hr: Omiljeni

en: Search
hr: Pretraži

en: Share
hr: Podijeli

en: Edit
hr: Uredi

en: Select
hr: Odaberi

[ctx: All Calls]
en: All
hr: Svi

en: Missed
hr: Propušteno

en: No recent calls
hr: Nema nedavnih poziva

en: Delete
hr: Obriši

en: Details
hr: Pojedinosti

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Contact Details
hr: Pojedinosti kontakta

en: Mobile
hr: Mobitel

en: Incoming
hr: Dolazno

en: Got it
hr: Shvaćam

en: Swipe to reveal actions
hr: Pomakni za ponavljanje radnje

en: Swipe to delete
hr: Pomakni za brisanje

en: Outgoing
hr: Odlazni

en: Private number
hr: Privatan broj

en: Unknown number
hr: Nepoznat broj

note: TRANSLATORS: this refers to which SIM card will be used as default for calls
en: Change all Call associations to %1?
hr: Pridruži sve pozive na %1?

en: Don't ask again
hr: Ne pitaj više

en: SIM Card is locked
hr: SIM kartica je zaključana

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
hr: Otključajte vašu SIM karticu za biranje poziva ili slanje poruka. Možete otkljčati svoju SIM karticu s indikatora mreže na vrhu zaslona ili posjetom <a href="system_settings">Postavke sustava &gt; Sigurnost i Privatnost</a>.

en: Ok
hr: U redu

en: Error
hr: Greška

en: Invalid USSD code
hr: Neispravan USSD kôd

en: You have to disable flight mode in order to make calls
hr: Morate onemogućiti način rada u zrakoplovu za uspostavu poziva

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabling flight mode
hr: Onemogućavanje upotrebe u zrakoplovu

en: Please wait
hr: Pričekajte

en: Switch to default SIM:
hr: Prebaci na zadan SIM:

en: Select a default SIM for all outgoing calls. You can always alter your choice in <a href="system_settings">System Settings</a>.
hr: Odaberite zadan SIM za sve odlazne pozive. Uvijek možete promijeniti svoj izbor u <a href="system_settings">Postavke sustava</a>.

en: No
hr: Ne

en: Later
hr: Kasnije
