ubuntu-docviewer-app - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Error
hr: Greška

en: Close
hr: Zatvori

en: Cancel
hr: Odustani

en: Yes
hr: Da

en: Delete
hr: Obriši

en: Share
hr: Podijeli

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Search
hr: Pretraži
